ایستراگ بازی Gran Turismo 7 فضایی‌ها را هم وارد ماجرا می‌کند

فضایی‌های گاو دزد

ایستراگ بازی Gran Turismo 7 فضایی‌ها را هم وارد ماجرا می‌کند امیرحسین ناصری ۰ ۰۵ فروردین ۱۴۰۱ اخبار بازی

در یک ایستراگ از بازی Gran Turismo 7 که به تازگی توسط طرفداران پیدا شده، می‌توانید شاهد برداشته شدن یک گاو توسط فضایی‌ها باشید!

بازی Gran Turismo 7 عنوان جدید در سبک مسابقه‌ای است که پس از سال‌ها انتظار بالاخره عرضه شد تا طرفداران کنسول‌های پلی استیشن را یکبار دیگر هیجان‌زده کند. به هر حال سری بازی‌های Gran Turismo سال‌هاست که برای کنسول‌های پلی استیشن عرضه می‌شوند و همیشه با کیفیتی مناسب همراه بوده‌اند که هم منتقدان و هم طرفداران را راضی داشته است. با این وجود، عنوان GT 7 پس از عرضه مشکلات بسیاری داشت که احتمال داشت آن را به شکستی عجیی برای سونی تبدیل کنند.

اول از همه بعد از عرضه بازیکنان در کنسول‌های پلی استیشن خود قادر به اتصال به سرورهای آنلاین نبودند؛ طوری که برای چند ساعت بازی، کاربر مجبور بود تا مدتی طولانی برای وصل شدن به سرور صبر کند. سپس بعد از وارد شدن به بازی، دقیقا در روالی مشابه با بازی‌های کمپانی مشهور EA، پشت سر هم درباره خریدهای داخل بازی و آیتم‌های فروشی آن که برای گرفتن آن‌ها باید به دلار جیب خود را خالی کنید، پیغام دریافت می‌شد. این موارد رسما باعث شدند تا بسیاری از کاربران در ابتدا اعتراض‌هایی را نسبت به Gran Turismo 7 داشته باشند و آن‌ها را به نقطه ضعف‌هایی برای این بازی تبدیل کنند.

با این حال، جالب است بدانید که حتی با وجود همه این موارد، همچنان Gran Turismo 7 هم توسط سازندگان و هم توسط منتقدان به عنوان یک بازی بی‌نظیر خوانده شده و نمرات بالایی را هم دریافت کرده است! طراحی گرافیکی فوق‌العاده، گیم پلی روان و جذاب و از همه مهم‌تر، سیستم ارتقا و قابلیت Split Screen برای تجربه بازی به صورت چند نفره در خانه، همه از ویژگی‌های برتر GT 7 هستند. همچنین علاوه بر این موارد، گرن توریزمو جدید چند ایستراگ جالب هم دارد که یکی از آن‌ها برداشته شدن یک گاو توسط بشقاب‌پرنده است!

وقتی فضایی‌ها ایستراگ بازی Gran Turismo 7 می‌شوند!

ایستراگ بازی Gran Turisom 7

در کلیپی که به تازگی یکی از بازیکنان از تجربه خود در عنوان GT 7 ضبط کرده، کنار جاده ظاهرا یک بشقاب‌پرنده بعد از مدتی صبر کردن ظاهر می‌شود، و سپس یک عدد گاو بزرگ را برمی‌دارد و همراه با خود می‌برد! چنان که دیده می‌شود، این ایستراگ در جاده‌ای تحت عنوان Mount Panorama در بازی Gran Turismo 7 پیدا می‌شود، اما زمان ظاهر شدن بشقاب‌پرنده شانسی خواهد بود؛ به نحوی که شاید شما به محض رفتن در این نقطه از جاده فضایی‌های را ببینید، یا اینکه مجبور باشید تا چند دقیقه برای آمدن آن صبر کنید.

لازم به ذکر است که پس از رسدن به این منطقه، اگر دوست دارید تا صحنه برداشته شدن گاو مورد نظر را با دقت بیشتری مشاهده کنید، همیشه می‌توانید از قابلیت Photo Mode خود بازی استفاده کرده و روی این مکان زوم کنید. طراحی بشقاب‌پرنده چندان هم جذاب یا عجیب نیست، اما حداقل اینکه سازندگان به این فکر افتاده‌اند تا چنین ایستراگ عجیبی را در بازی Gran Turismo 7 قرار دهند خود به اندازه کافی شگفت‌انگیز خواهد بود!

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا