آیا نسخه پی سی Gran Turismo 7 در حال ساخت است؟

ورود یکی دیگر از مجموعه‌های محبوب پلی‌استیشن به دنیای رایانه‌های شخصی

نسخه پی سی Gran Turismo 7

این طور که به نظر می‌رسد، قرار است در آینده‌ای نزدیک شاهد انتشار نسخه پی سی Gran Turismo 7 باشیم.

برنامه‌های شرکت سونی (Sony) برای گسترش حضور خود در فضای رایانه‌های شخصی در سال ۲۰۲۲ به طور قابل توجهی سرعت گرفته است، با بازی‌هایی مثل God of War، Marvel’s Spider-Man Remastered، Marvel’s Spider-Man: Miles Morales، Uncharted: Legacy of Thieves Collection و Sackboy: A Big Adventure که در سال جاری برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفتند. بدیهی است که بازی‌های بیشتری از سوی سونی برای رایانه‌های شخصی در دست تولید قرار دارند که البته بسیاری از آن‌ها هنوز به طور رسمی معرفی نشده‌اند. یکی از گزینه‌ها که به اندازه کافی می‌تواند جالب باشد و توجه بسیاری از بازیکن‌ها را جلب خواهد کرد، نسخه پی سی Gran Turismo 7 خواهد بود.

اخیرا کازونوری یامائوچی (Kazunori Yamauchi، رئیس استودیوی پولی‌فونی دیجیتال (Polyphony Digital) که وظیفه توسعه مجموعه محبوب Gran Turismo را بر عهده دارد، در مصاحبه‌ای که با رسانه GT Planet داشت، فاش کرد که این استودیو به دنبال ساخت نسخه پی سی Gran Turismo 7 است. او در پاسخ به این سوال که آیا این مجموعه می‌تواند راه دیگر سری بازی‌های پلی‌استیشن را دنبال کند و راه خود را به پلتفرم رایانه‌های شخصی باز کند گفت که بله، او اینطور فکر می‌کند. یامائوچی همچنین اضافه کرد:

Gran Turismo یک عنوان بسیار دقیق است. پلتفرم‌های زیادی وجود ندارند که بتوانند بازی را به صورت نیتیو با کیفیت 4K/60p اجرا کنند، بنابراین یکی از راه‌هایی که ما این امکان را فراهم می‌کنیم این است که پلتفرم را محدود کنیم. موضوع خیلی آسانی نیست، اما البته ما در حال بررسی آن هستیم.

در اوایل سال جاری میلادی، رئیس استودیو پلی‌استیشن، هرمن هالست (Herman Hulst)، گفت که سونی در آینده قصد دارد تا عناوین سرویس‌محور آنلاین فرست پارتی خود را به طور همزمان روی رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن منتشر کند، در حال که عناوین پرچمدار انحصاری برتر این شرکت حداقل یک سال پس از انتشار برای پلی‌استیشن، روی رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهدن گرفت. احتمالا بازی Gran Turismo 7 نیز در دسته دوم قرار می‌گیرد، با این که یک بازی سرویس‌محور است، بنابراین جالب است که ببینیم نسخه پی سی Gran Turismo 7 در صورت ساخت چه زمانی منتشر خواهد شد.

بازی Gran Turismo 7 در حال حاضر برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ در دسترس قرار دارد. اخیرا سه ماشین جدید و یک مسیر جدید با به‌روزرسانی ۱.۲۶ این عنوان به بازی اضافه شده است.

5 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا