1%
  • 0/10

در پوستر بازی Gotham Knights می‌توانید میراث بتمن را مشاهده کنید

شوالیه‌های بعد از بتمن

در پوستر بازی Gotham Knights می‌توانید میراث بتمن را مشاهده کنید ۰ ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
پوستر جدید بازی The Gotham Knights

شوالیه تاریکی خود در جدیدترین داستان شهر گاتهام غایب است، اما پوستر بازی Gotham Knights نشان می‌دهد که دیگر ابرقهرمانان برای زنده نگه داشتن میراث او هنوز هم تلاش می‌کنند.

یکی از بازی‌هایی که سال گذشته توسط کمپانی برادران وارنر معرفی شده بود، شوالیه‌های گاتهام یا همان Gotham Knights نام دارد که داستان آن به جای بتمن اینبار مستقیما درباره یاران او از جمله بت گرل، رابین، رد هود و بت وینگ است. در ابتدای بازی می‌بینیم که بروس وین با این چهار شوالیه پیش از مرگ خود اتمام حجت کرده و از آن‌ها درخواست می‌کند که گاتهام و مردمش را پس از کنار رفتن او تنها نگذارند. با این وجود اینکه چه بلایی بر سر بروس وین آمده و چرا با همه خداحافظی کرده بود هنوز مشخص نیست و کسی قطعیت مرگ او را نمی‌داند. اما یک نکته مشخص آن است که این بازی ارتباطی را با سری Arkham نداشته و این بروس وین مرتبط با جهان دیگری است؛ از همین جهت نیز می‌توان انتظار داشت که شاهد دیگر دشمنان بتمن از جمله جوکر که در سری Arkham کشته شده بودند در این بازی باشیم.

این در حالی است که دشمن اصلی در این بازی گروه محفل جغدها (The Court of Owls) بوده و از طرفی می‌توان امیدوار بود که برخی داستان‌های جذاب کمیک بوکی برای آن استخراج شده باشد. همچنین برای گرفتن اطلاعات بیشتر، تنها مدت کوتاهی تا رویداد DC Fandome باقی مانده تا در آن شاهد معرفی جزئیات بیشتری درباره این بازی مورد انتظار باشیم. به علاوه، تصویر زیر ظاهرا یک پوستر اصلی برای خود بازی خواهد بود که به تازگی توسط سازندگان منتشر شده است.

پوستر جدید بازی Gotham Knights

در تصویر فوق می‌توانید شاهد نگهبانان بزرگ گاتهام و همچنین سایه بتمن در گودال جلوی پای آن‌ها باشید که نشان می‌دهد او چگونه باعث شده تا هرکدام از این شوالیه‌ها به فکر مراقبت از مردم و زنده نگه داشتن نام بتمن باشند. با این حال اگر شوالیه‌ها قصد ادامه راه بتمن را داشته باشند، قاعدتا باید با دشمنان بتمن مانند پنگوئن که به تازگی اطلاعاتی درباره صداپیشه آن لو رفته نیز رو به رو شوند. همچنین Mr. Freeze نیز برای این بازی تایید شده و احتمالا در تریلر بعدی شاهد ابرشرورهای بیشتری که در گوشه و کنار شهر گاتهام از ترس و پول مردم تغذیه می‌کنند خواهیم بود.

به هر حال تا نزدیک به یک ماه دیگر و در تاریخ ۲۴ مهر (۱۶ اکتبر) شاهد عرضه تریلرهای بیشتری از این عنوان و بازی The Suicide Squad: Kill The Justice League خواهیم بود که در آن‌ها جزئیات بیشتری درباره داستان هر دو بازی هم منتشر می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments