1%
  • 0/10

تیزر بازی Gotham Knights جزئیاتی از مرگ شوالیه تاریکی را ارائه می‌دهد

دیگر بتمنی در گاتهام نیست

تیزر بازی Gotham Knights جزئیاتی از مرگ شوالیه تاریکی را ارائه می‌دهد ۰ ۱۵ مهر ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
تیزر بازی Gotham Knights

تصویر یا به عبارتی تیزر بازی Gotham Knights که به تازگی منتشر شده، در واقع عکسی از یک روزنامه شهر گاتهام است که در آن خبر از مرگ شوالیه تاریکی یا همان بروس وین (Bruce Wayne) پخش شده است.

در واقع بازی مورد انتظار شوالیه‌های گاتهام یا همان Gotham Knights سال گذشته همراه با یک تریلر معرفی شده بود که در آن مهم‌تر از هرچیز متوجه شدیم که بروس وین در جهان بازی حضور ندارد و در واقع فوت شده است! در ویدیو معرفی این عنوان، وین طی یک ویدیو به سایر ابرقهرمانان شهر گاتهام هشدار می‌دهد تا پس از رفتن او، مراقب این شهر و مردم آن باشند تا خلافکاران نتوانند با نقشه‌های مختلف افکار ابرشرورانه خود را به اجرا بگذارند. با این حساب، چهار شخصیت بت گرل (Batgirl)، رابین (Robin)، رد هود (Red Hood) و نایت وینگ (Night Wing) حاضر خواهند بود تا به عنوان دیگر شوالیه‌های گاتهام از میراث بتمن دفاع کنند. اما جدای از موضوع دفاع از شهر و موارد مربوط به آن، مرگ بتمن چطور اتفاق افتاد؟

تصویر منتشر شده در تیزر بازی Gotham Knights

در عکس فوق اولین چیزی که دیده می‌شود تصویر بروس وین و فهمیدن این موضوع است که او دیگر در میان ابرقهرمانان شهر گاتهام نیست. با این حال، دلیل مرگ او یک راز بزرگ خواهد بود که باید در جریان داستان بازی از آن مطلع شویم. اما پیش از آنکه خود بازی منتشر شود و بخش داستانی آن را تجربه کنیم، ظاهرا در تیزر منتشر شده می‌توان دید که بروس وین در اثر یک حادثه تخریب منزل کشته شده است! این یعنی بتمن در خانه بوده که ناگهان همه چیز روی سر او خراب شده و در نهایت جان داده است.

به هر حال چنین مرگی خود به شدت عجیب است و قاعدتا سازندگان قصد دارند تا با انتشار این تصویر کمی حس کنجکاوی افراد را نسبت به فهمیدن جزئیات بیشتر بالا برند. این در حالی است که برای دیدن یک تریلر جدید یا شاید هم بخشی از گیم پلی دیگر نیازی نیست تا خیلی صبر کنید و در رویداد DC FanDome که در تاریخ ۲۴ مهر (۱۶ اکتبر) برگزار می‌شود، می‌توان شاهد اطلاعات بیشتری از این بازی بود.

بازی Gotham Knights برای عرضه در تاریخی نامشخص در سال ۲۰۲۲ برای کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس – اس و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در نظر گرفته شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments