گلدیران از مایکروویوهای جی‌پلاس رونمایی کرد

تولید مایکروویوهای تولید داخل در کارخانه کاسپین قزوین

گلدیران از مایکروویوهای جی‌پلاس رونمایی کرد تیم سرگرمی ۰ ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ اخبار فناوری
مایکروویوهای جی‌پلاس

شرکت صنایع گلدیران به عنوان اولین و تنها شرکت ایرانی تولیدکننده‌ی مایکروویوهای غیر توکار، از مایکروویوهای جدید برند جی‌پلاس رونمایی کرد.

گلدیران اعلام کرد اقدام به سرمایه‌گذاری مستقیم و احداث خط تولیدی مدرن و نیروی کار آموزش دیده، برای تولید این محصول کاربردی در کارخانه کاسپین قزوین کرده است.

در حال حاضر مایکروویوهای جی‌پلاس تنها مدل‌های موجود در بازار هستند که موفق به دریافت تاییدیه‌های سازمان استاندارد برای محصول و سازمان انرژی اتمی برای خط تولید شده، و با ۲۴ ماه گارانتی معتبر شرکت گلدیران پشتیبانی می‌شوند.

تا پیش از این تنها انتخاب موجود در بازار، مایکروویوهای وارداتی از مبادی غیر رسمی و فاقد تاییدیه‌ها و گارانتی‌های معتبر کشور بود.لازم به ذکر است تکنولوژی بالا و حساس این محصول، آن را در زمره کالاهایی قرار می‌دهد که باید تمامی مراحل تولید، بسته‌بندی، حمل و انبارش آن، با کیفیت بالایی صورت پذیرد و کالاهای غیر رسمی نمی‌توانند محصولاتی مطمئن تلقی شوند.
در مراسم رونمایی از مایکروویوهای جی‌پلاس، کسری خازنی، مدیر محصول مایکروویو، اعلام کرد: با توجه به تکنولوژی بالای مورد نیاز برای تولید این محصول و جای خالی یک کالای مطمئن و استاندارد داخلی در میان انبوه نمونه‌های خارجیِ فاقد تاییدیه‌های معتبر در کشور، وظیفه خود دانستیم تا برای تولید آن اقدام کنیم و علاوه بر ارائه کالایی با کیفیت و قابل اطمینان، سبد محصولی جی‌پلاس را نیز تکمیل کنیم.
وی با ابلاغ پیام قدرشناسی و احترام از حضور سفیران رسانه در این مراسم از عرضه چهار مدل مایکروویو جی‌پلاس به بازار در شهریور امسال (1401) خبر داد.
پوریا ضیایی، مدیر کل عملیات شرکت صنایع گلدیران نیز با اشاره به تلاش‌های گسترده گلدیران در راه‌اندازی خط تولید و دریافت تاییدیه‌های سازمان استاندارد و انرژی اتمی مربوط به این محصول در کارخانه قزوین (کاسپین)، از دلایل مهم موفقیت در به ثمر رسیدن این تلاش‌ها را فعالیت‌های مستمر شرکت گلدیران از سال ۱۳۷۶ تاکنون در رعایت استانداردهای جهانی در سرویس‌دهی به مصرف‌کنندگان دانست.
وی همچنین استانداردهای سخت‌گیرانه شرکت گلدیران در تایید نهایی محصولات خط تولید را از مهم‌ترین عوامل کیفیت بالای مایکروویوهای جی‌پلاس عنوان کرد.
مایکروویوهای جی‌پلاس با ظرفیت‌ها و ویژگی‌های متنوع تولید شده‌اند. مدل‌های مختلف این محصول از انواع قابلیت‌های پخت نظیر گریل، کانوکشن و ترکیبی و همچنین برنامه‌های پخت خودکار، گرم کردن، یخ‌زدایی و سرخ کردن سالم با روغن کم (Home Fry) برخوردار هستند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا