برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تاریخ انتشار فیلم Godzilla vs. Kong در بریتانیا مشخص شد

آیا انتشار Godzilla vs. Kong باز هم تاخیر خواهد داشت؟

تاریخ انتشار فیلم Godzilla vs. Kong در بریتانیا مشخص شد ۰ ۱۵ دی ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک
فیلم Godzilla vs. Kong

زنجیره سینماهای انگلستان Cineworld، اطلاعات جدیدی را در خصوص فیلم Godzilla vs. Kong را در وب‌سایت خود منتشر کرده است.

بنابر اطلاعات این وب‌سایت این فیلم قرار است در تاریخ ۲۸ خرداد ماه سال ۱۴۰۰ (۱۸ ژوئن سال ۲۰۲۱) به روی پرده سینما رود. این فیلم طی ماه‌های اخیر چندین بار با تغییر و تأخیر در تاریخ پخش مواجه بوده و به همین دلیل هیچ‌گونه اطلاعاتی از این فیلم منتشرنشده است. تنها اطلاعاتی که اکنون از این فیلم در اختیار داریم لوگوی رسمی این فیلم است که شما می‌توانید این لوگو را در مطلب لوگوی رسمی Godzilla vs. Kong رونمایی شد، مشاهده کنید.

البته تاریخ ذکر شده برای پخش این فیلم در انگلستان یک ماه بعد از تاریخ تعیین‌شده برای انتشار این فیلم است. تاریخی که برای انتشار این فیلم در حال حاضر تعیین‌شده ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۲۱ می ۲۰۲۱) است. البته این فاصله یک‌ماهه را نمی‌توان دلیلی برای تاخیر داشتن فیلم دانست. معمولاً فیلم‌ها در انگلیس، چند هفته پس از اکران جهانی، به روی پرده سینماها می‌روند و به همین دلیل نمی‌توان به‌طورقطع گفت که فیلم Godzilla vs. Kong باز هم با تاخیر مواجه خواهد شد.

از دیگر اطلاعاتی که در این وب‌سایت آمده می‌توان به زمان ۱۲۰ دقیقه‌ای فیلم Godzilla vs. Kong اشاره کرد. البته باز هم نمی‌توان این زمان را زمان قطعی این فیلم دانست به این دلیل که این وب‌سایت معمولاً زمان ۱۲۰ دقیقه را برای فیلم‌هایی که زمان آن به‌طور دقیق مشخص نشده، نمایش می‌دهد. به همین دلیل می‌توان گفت که به‌احتمال‌زیاد این اطلاعات نادرست است. حال باید منتظر اخبار رسمی در خصوص زمان اکران این فیلم باشیم. این فیلم هم مانند سایر فیلم‌های دیگر استودیو برادران وارنر که در سال ۲۰۲۱ منتشر می‌شوند به‌صورت هم‌زمان بر روی پرده سینما و سرویس HBO Max قابل‌مشاهده خواهد بود.

پس از پخش این فیلم نوبت به آخرین قسمت چهارگانه Monsterverse یعنی Godzilla 2: King of the Monsters می‌رسد که Michael Dougherty کارگردانی آن را به عهده دارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments