انتشار Godzilla Vs. Kong دو ماه جلو افتاده است

تقابل قوی‌ترین تایتان‌ها را زودتر تماشا کنید

انتشار Godzilla Vs. Kong

استودیوی وارنر اخیرا تغییری غیرمنتظره در برنامه‌ریزی‌های خود به وجود آورد که نتیجه‌ی آن، جلو افتادن انتشار Godzilla Vs. Kong بوده است.

گودزیلا و کینگ کونگ، دو مورد از مشهورترین و محبوب‌ترین نام‌های سینما در میان مخاطبان آمریکایی و ژاپنی به شمار می‌روند. این دو تایتان نخستین بار در King Kong vs. Godzilla محصول ژاپن مقابل یکدیگر قرار گرفتند تا برای سلطه بر ژاپن بجنگند. حال و با گذشت چند دهه از آن زمان، برادران وارنر و لجندری پیکچرز فیلمی تحت عنوان Godzilla Vs. Kong ساخته و در جریان آن، دو هیولای عظیم‌الجثه را بار دیگر به جان یکدیگر انداخته‌اند. این اثر بخشی از مانسترورس بوده و دنباله‌ای برای Godzilla: King of the Monsters و Kong: Skull Island به شمار می‌رود که طی سال‌های گذشته روی پرده‌ی نقره‌ای آمده‌اند.

استودیوی برادران وارنر با ارسال یک بیانیه‌ی مطبوعاتی برای رسانه‌های فعال در حوزه‌ی سینما و تلویزیون، از تغییر در زمان انتشار Godzilla Vs. Kong خبر داده است. طبق بیانیه، چهارمین فیلم مانسترورس به جای ۳۱ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۱ مه) از تاریخ ۶ فروردین (مصادف با ۲۶ مارس) عرضه خواهد شد. تغییر در برنامه‌ریزی‌ها به منظور جلو انداختن اکران، اقدامی غیرمنتظره از سوی وارنر بوده است؛ زیرا همه‌گیری ویروس کرونا و بسته بودن سینماها همچنان ادامه دارد. این پدیده‌ی شوم باعث شده وقتی صحبت از تغییر در برنامه‌ریزی‌ها به میان می‌آید، ذهن‌ها در وهله‌ی نخست به سمت تاخیری دوباره می‌روند.

وارنر چندی پیش تصمیم گرفت تمامی آثار سینمایی خود در سال ۲۰۲۱ میلادی را به صورت همزمان به سینماها و سرویس استریم HBO Max بیاورد. مدیران استودیو در زمان تصمیم‌گیری پیرامون سیاست‌های آتی هیچ مشورتی با شرکای تجاری خود انجام ندادند. لجندری پیکچرز که طی سال‌های اخیر در ساخت Godzilla Vs. Kong و Dune با وارنر مشارکت داشته‌، از چنین اقدامی به شدت خشمگین شده و حتی احتمال طرح شکایت را مطرح کرد. طبق آخرین گزارش‌های منتشر شده پیرامون اختلاف وارنر و لجندری، این استودیوها در آستانه‌ی رسیدن به توافق بوده‌اند.

اینطور که به نظر می‌رسد، تغییر در زمان انتشار Godzilla Vs. Kong را باید به پای توافق اخیر لجندری پیکچرز و استودیوی برادران وارنر نوشت. در ضمن، جلو افتادن اکران می‌تواند خبر بسیار خوبی برای طرفداران باشد. با رخ دادن این اتفاق نه تنها قادر خواهند بود زودتر به تماشای اثر مورد علاقه‌شان ‌بنشینند، بلکه کمپین تبلیغاتی فعالیت‌های اصلی خود را زودتر آغاز می‌کند. اگر اخبار را دنبال کرده باشید، باید بدانید هنوز تصاویر رسمی یا تیزری از این محصول منتشر نشده است.

از آن‌جایی که Godzilla: King of the Monsters نتوانست در جلب بازخوردهای مثبت و ثبت رقمی قابل‌توجه در باکس آفیس جهانی موفق عمل کند، گروهی از کارشناسان معتقد هستند آینده‌ی مانسترورس به Godzilla Vs. Kong بستگی دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا