کارگردان Godzilla vs. Kong احتمالا پنجمین فیلم مانسترورس را خواهد ساخت

این اثر احتمالا Son of King نام دارد

کارگردان Godzilla vs. Kong احتمالا پنجمین فیلم مانسترورس را خواهد ساخت سورنا رضایی ۰ ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ سینمای جهان
کارگردان Godzilla vs. Kong

طبق گزارشی که وب سایت The Hollywood Reporter کار کرده، کارگردان Godzilla vs. Kong احتمالا پنجمین فیلم مانسترورس را جلوی دوربین خواهد برد.

مانسترورس، یک دنیای مشترک مانند Marvel Cinematic Universe یا DC Extended Universe است با این تفاوت که به جای پرداختن به ابرقهرمانان، روی هیولاهای غول‌پیکر تمرکز دارد. اولین فیلم مجموعه تحت عنوان Godzilla در سال ۲۰۱۴ میلادی به سینماها آمد و فروشی معادل ۵۲۹ میلیون دلار را در باکس آفیس جهانی به ثبت رساند. دومین فیلم سه سال بعد و با نام Kong: Skull Island اکران شد. این اثر در کنار دریافت بازخوردهای مثبت حدودا ۴۰ میلیون دلار بیشتر از برادر بزرگتر خود فروخت تا امید زیادی نسبت به آینده مانسترورس به وجود بیاید. در حالی که انتظار می‌رفت Godzilla: King of the Monsters روند رو به رشد را ادامه دهد، این اثر به یک شکست تمام عیار تبدیل شد.

Godzilla: King of the Monsters نتوانست مطابق انتظارها عمل کرده و ضرری ۲۰۰ میلیون دلاری را به سازندگان خود تحمیل کرد. در پی این اتفاق، تمامی نگاه‌ها به Godzilla vs. Kong دوخته شد. عده‌ای از کارشناسان پیش‌بینی کرده بودند در صورتی که اثر جدید آدام وینگارد (Adam Wingard) نتواند انتظارات را برآورده کند، مانستروس احتمالا کنار گذاشته می‌شود. اثر مزبور در شرایط کرونایی روی پرده نقره‌ای آمد و نه تنها بازخوردهایش نویدبخش بودند، بلکه علی‌رغم چالش‌های فراوان به سوددهی رسیده است. در چنین شرایطی، طرفداران آثار هیولایی منتظر تایید ساخت پنجمین فیلم مانسترورس هستند؛ اتفاقی که احتمال رخ دادنش بسیار بالا است.

وب سایت The Hollywood Reporter با انتشار یک گزارش مدعی شد لجندری پیکچرز هم اکنون با کارگردان Godzilla vs. Kong مشغول مذاکره بوده و می‌خواهد کارگردانی فیلم بعدی مانسترورس را به او بسپارد. نویسنده مطلب تاکید کرده دو طرف ماجرا هنوز به توافق نرسیده و امضای قرارداد قطعی نیست؛ زیرا آدام وینگارد این روزها فیلمساز پرکاری بوده و پروژه‌های متعددی را دارد که باید روی آن‌ها کار کند. یکی از پروژه‌های در دست ساخت او دنباله‌ای برای اثر مشهور و محبوب Face-off یا تغییر چهره است. در ضمن، هیچ نویسنده‌ای تا به این لحظه به پروژه احتمالی نپیوسته و مشخص نیست داستان حول محور چه هیولایی رخ می‌دهد. هر چند، یکی از گزینه‌های احتمالی فرزند کونگ (Son of Kong) است.

Son of Kong، نام فیلمی است که در سال ۱۹۳۳ به سینماها آمد و دنباله‌ای برای King Kong به شمار می‌رود. شخصیت‌های اصلی در سفر مجددشان به جزیره جمجمه متوجه می‌شوند یک میمون دیگر در جزیره بوده و احتمالا فرزند کونگ باشد. از همین رو، او را کونگ کوچک می‌نامند. استفاده از چنین ایده‌ای برای مانسترورس مقداری عجیب به نظر می‌رسد؛ زیرا در فیلم‌های پیشین، به خصوص Godzilla vs. Kong تاکید شده بود کونگ آخرین موجود از نژاد خود است.

اگرچه معلوم نیست پروژه بعدی مانسترورس چه خواهد بود، گزارش اخیر The Hollywood Reporter را می‌توان به فال نیک گرفت. به هر حال، نشان می‌دهد لجندری پیکچرز به ساخت قسمت بعدی فرنچایزش فکر می‌کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا