تصاویر جدید به همراه برخی جزئیات از داستان بازی God of War: Ragnarok منتشر شدند

جنگ ازگارد آغاز می‌شود

داستان بازی God of War: Ragnarok

اخیرا اطلاعات حاضر از داستان بازی God of War: Ragnarok در وبسایت رسمی استودیو سانتا مونیکا (Santa Monica) به روز شده و چنان که به نظر می‌رسد، خبر از جنگی بزرگ میان خدایان ازگارد می‌دهد!

بازی God of War 2018 توانست داستانی که از عنوان God of War 3 ظاهرا به پایان رسیده بود را ادامه دهد و ماجراجویی تازه و متفاوتی را برای شخصیت اصلی بازی فراهم کند. کریتوس (Kratos) دیگر در دنیای خدایان یونان نبود و حال در جهان اساطیر نورس وارد شده بود؛ جایی که ظاهرا خدایان آن چندان با حضور خدای جنگ یونانی راحت نیستند! اما هرقدر که داستان این عنوان جذاب بود و طرفداران از آن لذت بردند، باز هم نتوانستیم شاهد حضور اودین (Odin)، خدای خدایان باشیم. همچنین جای یکی دیگر از این خدایان معروف اساطیر نورس، یعنی ثور هم در این بازی به شدت خالی بود، ولی حداقل پسران او را سلاخی کردیم تا در یک عنوان دنباله با او درباره خون‌بها مذاکره کنیم!

درست است، پایان بازی God of War و حتی داستان آن طوری نوشته شده بود که حتما نیاز به یک دنباله داشت و از همان موقع شایعه‌های مختلف این خبر را پخش می‌کردند؛ تا اینکه سال گذشته رسما تایید شد که God of War: Ragnarok قرار است تا نام عنوان بعدی باشد. همچنین پس از یک سال صبر، بالاخره یک تریلر داستانی به همراه بخش‌هایی از گیم پلی بازی را هم مشاهده کردیم که در آن صحبت از جنگی بزرگ شد؛ جنگی به نام رگناروک، که در توضیحات وبسایت رسمی استودیو سانتا مونیکا نیز جزئیاتی از آن داده شده است.

جزئیات تازه از داستان بازی God of War: Ragnarok

در تریلر دیدیم که ظاهرا مادر بالدر (Baldur) دست بردار نیست و حال از طلسم خود فرار کرده و می‌تواند با کریتوس سر کشتن فرزندش مبارزه کند! همچنین مشخص شد که یکی از سوال‌های بزرگ بازی درباره هویت آترئوس (Atreus) بوده و او سعی دارد تا بفهمد در میان این خدایان چه جایگاهی به عنوان لوکی (Loki) دارد. اما جدای از این موارد و پرسش‌های بزرگی که در تریلر مطرح شدند، موضوع بزرگ‌تر جنگی است که ازگارد برای آن آماده می‌شود!

به دنبال وقایع بازی God of War 2018، کریتوس و آترئوس به ماجراجویی در ۹ قلمرو جهان ادامه می‌دهند، در حالی که ارتش ازگارد برای جنگی بزرگ آماده می‌شود.

این جزئیات بسیار کوتاه هستند و شاید فکر کنید که همه چیز درباره آن واضح و روشن است، اما باید بدانید یک نکته جدید در همین بخش وجود دارد. ازگارد آماده جنگ می‌شود! اما با کی؟ این سوال جدید مهم‌ترین نکته درباره اطلاعاتی است که به تازگی از داستان بازی God of War: Ragnarok منتشر شده و جواب آن را هنوز نمی‌دانیم. با این وجود از آنجا که رویداد رگناروک در اساطیر نورس به معنای پایان کار خدایان نورس بوده و به نحوی آخرالزمان تعبیر می‌شود، شاید نقش کریتوس و آترئوس در این جنگ متفاوت‌تر از آنچه که فکرش را می‌کردیم باشد. در تریلر دیدیم که آن‌ها سعی می‌کنند تا یارانی را از میان قلمروهای مختلف جمع کنند که از جمله آن می‌توان به تیر (Tyr)، خدای جنگ در اساطیر نورس اشاره کرد. اما آیا یاران کریتوس قصد نابودی ازگارد را دارند؟ یا اینکه به اودین کمک می‌کنند تا در مقابل موجودات شیطانی ایستادگی کرده و جلوی آخرالزمان را بگیرد؟

بازی God of War: Ragnarok برای عرضه در سال ۲۰۲۲ برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در نظر گرفته شده است. همچنین اوایل سال میلادی ۲۰۲۲ می‌توانید عنوان God of War 2018 را در پلتفرم رایانه شخصی نیز تجربه کنید!

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا