1%
  • 0/10

احتمال انتشار بازی God of War Ragnarok برای کامپیوتر در سال جاری

نوبت به خدای جنگ رسیده است

احتمال انتشار بازی God of War Ragnarok برای کامپیوتر در سال جاری ۰ ۰۲ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
بازی God of War Ragnarok برای کامپیوتر

شواهد امر گویای این موضوع است که بازی God of War Ragnarok در سه ماهه اول سال ۲۰۲۵ میلادی برای کامپیوتر عرضه خواهد شد.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی تا به امروز شماری از آثار انحصاری پلی استیشن را برای کامپیوتر منتشر کرده که در تازه‌ترین آن‌ها، بازیکن‌ها منتظر عرضه گوست آف سوشیما برای پی‌سی هستند.

حال، به نظر می‌رسد که این روند همچنان ادامه داشته و در زمستان پیش‌رو یکی از پرافتخارترین بازی‌های پلی استیشن یعنی گاد آف وار رگناروک نیز برای رایانه شخصی عرضه خواهد شد. در واقع، همان منبعی که پیش‌تر به عرضه گوست آف سوشیما برای پی سی اشاره کرده بود، حال مدعی است که سونی به‌زودی از پورت PC بازی God of War Raganrok رونمایی می‌کند.

بر اساس ادعای این منبع قابل اعتماد، بازی مزبور در سه ماهه اول سال ۲۰۲۵ روانه بازار می‌شود. در حالی که سونی هنوز این ادعا را تایید نکرده، اما عرضه ریمستر آن برای برای کامپیوتر چندان دور از انتظار نیست؛ چرا که نسخه پیشین این مجموعه در حال حاضر در دسترس کاربرهای پی‌سی قرار دارد.

لازم به ذکر است که God of War Ragnarok در حال حاضر به طور انحصاری برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در دسترس قرار دارد. همچنین، بازیکن‌ها همین حالا می‌توانند بسته الحاقی بازی به نام والهالا را به صورت رایگان دریافت و تجربه کنند.

نکته قابل توجه این است که این افشاگر مدعی است که فارغ از بازی خدای جنگ، ریمستر The Last of Us Part 2 برای کامپیوتر طی هفته‌های آینده معرفی خواهد شد. همچنین، شایعه شده که این بازی نهایتا تا پایان سال ۲۰۲۴ میلادی روانه بازار می‌شود. به علاوه، به نظر می‌رسد که سونی به دنبال عرضه Infamous Second Son برای رایانه شخصی است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments