فروش بازی God of War Ragnarok به 11 میلیون نسخه رسید

موفقیت تجاری بزرگ برای سانتا مونیکا

فروش بازی God of War Ragnarok به 11 میلیون نسخه رسید

استودیوی سانتا مونیکا (Santa Monica) اعلام کرد که فروش بازی God of War Ragnarok در کمتر از سه ماه، به 11 میلیون نسخه رسید.

هیچ شکی وجود نداشت که بازی God of War Ragnarok از لحاظ تجاری برای کمپانی سونی (Sony) بسیار موفقیت انگیز خواهد بود. اما هیچ‌کس در این مدت کوتاه، انتظار چنین عملکردی را از این بازی نداشت. فروش بازی God of War Ragnarok در زمان عرضه به 5.1 میلیون نسخه رسید و رکورد سریع‌ترین فروش بازی پلی استیشن را شکست. حالا این عدد به بیش از دو برابر رسیده است.

استودیوی سانتا مونیکا در جدیدترین توییتش اعلام کرد که فروش بازی God of War Ragnarok به 11 میلیون نسخه در جهان رسید. این عدد از هر لحاظ موفقیت بزرگی برای تیم سازنده محسوب می‌شود. حالا تصور کنید که فقط در کمتر از سه ماه، استودیوی سانتا مونیکا چنین موفقیتی را کسب کرده است. اگر بازی God of War Ragnarok مثل نسخه‌ی قبلی خود، برای رایانه‌های شخصی هم منتشر شود (که دیر یا زود این اتفاق می‌افتد) آمار فروش بازی، خیلی بیشتر از این حرف‌ها افزایش پیدا می‌کند.

حالت نیو گیم پلاس برای بازی God of War Ragnarok در راه است

حالت نیو گیم پلاس در فصل بهار برای بازی God of War Ragnarok منتشر می‌شود و می‌توانید دوباره یک سر به این بازی بزنید. با این حال متاسفانه قرار نیست هیچ بسته‌ی الحاقی‌ای برای این بازی منتشر شود.

ما در رسانه‌ی سرگرمی نمره‌ی 9.5 را به بازی God of Ragnarok اختصاص دادیم و آن را این‌گونه توصیف کردیم: “تجربه God of War Ragnarok برای افرادی که بازی‌های داستان‌محور را دوست دارند، فوق‌العاده دلچسب و هیجان‌انگیز خواهد بود. حماسه رگناروک می‌تواند ساعت‌ها شما را پای کنسول پلی استیشن میخکوب کند و حتی پس از اتمام داستان، محتوای کافی برای تجربه بیشتر را در اختیار شما قرار دهد. این در حالی است که معماهای موجود در برخی از مراحل در بازی، احتمالا شما را وادار خواهد کرد تا نحوه رد کردن آن را در اینترنت جستجو کنید و حتی عصبانی شوید.”

بازی God of War Ragnarok هم‌اکنون برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در دسترس است. همچنین یک سریال از بازی God of War 2018 توسط Amazon در دست تولید قرار دارد. فراموش نکنید که حتما نظرات‌تان را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا