بازی God Of War را با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه تجربه کنید!

بازگشت اساطیر نورس در نسل بعد

بازی God Of War را با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه تجربه کنید! سینا توسلی ۰ ۰۶ آبان ۱۳۹۹ اخبار بازی
خدای جنگ

استودیوی Sony Santa Monica تایید کرده است که بازی God of War از یک گزینه برای اجرا با نرخ ۶۰ فریم در ثانیه برخوردار است و همچنین توانایی انتقال فایل سیو‌ از پلی‌استیشن 4 به پلی‌استیشن 5 را دارد.

از زمان انتشار این عنوان در سال ۲۰۱۸ میلادی، بازی God of War همچنان در زمره مشهورترین عناوینی قرار دارد که این نسل برای صاحبان کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر کرده است. اکنون رسما تایید شده که این عنوان انحصاری برای نسل بعد بر روی پلی‌استیشن 5 عرضه خواهد شد. قطعا بسیاری از بازیکنان می‌خواهند داستان کریتوس و پسرش را برای اولین یا دوباره بار در P‌S5 تجربه کنند. استودیوی سانتا مونیکا برخی از ویژگی‌های نسل بعدی موجود برای عنوان را تایید می‌کند.

کمپانی توسعه دهنده Santa Monica Studio جزئیات بیشتری در مورد پشتیبانی و سازگاری PS5 با برخی از عناوین خود، به ویژه God of War ۲۰۱۸، به اشتراک گذاشت. این استودیو توضیح داد که این عنوان در P‌S5 توانایی اجرا شدن با نرخ فریم ۶۰ را خواهد داشت و همچنین به بازیکنان اجازه می‌دهد تا فایلهای ذخیره شده خود را از نسخه PS4 انتقال داده و به ماجراجویی خود در سرزمین افسانه‌ای‌ میدگارد ادامه دهند. بازی God of War III Remastered نیز از انتقال فایلهای ذخیره شده نسخه PS4 پشتیبانی خواهد کرد، اما جزئیات خاصی در مورد بهبودهای گرافیکی و بصری آن در PS5 ارائه نشده است.

به عنوان یکی از تحسین برانگیزترین عناوین عرضه شده نسل فعلی، جای تعجب نیست که استودیوی سانتا مونیکا و سونی می‌خواهند این عنوان را با ویژگی‌های بیشتر برای نسل بعد عرضه کنند. قابل ذکر است که سونی ماه گذشته اعلام کرد بازی God of War به عنوان بخشی از مجموعه PlayStation Plus Collection در نظر گرفته شده است. این مجموعه شامل ۱۸ بازی رایگان است و به اعضای خود این فرصت را می‌دهد تا برای اولین بار بسیاری از بازی‌های انحصار PS4 از جمله God of War را به صورت رایگان تجربه کنند.

بازی God of War اکنون در پلتفرم پلی‌استیشن 4 در دسترس است و پس از عرضه پلی‌استیشن 5 در این کنسول نیز قابل بازی خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا