تمجید از بازی استارفیلد توسط خالق God of War

یکی از سه بازی برتر تاریخ!

تمجید از بازی استارفیلد توسط خالق God of War حمید توحیدلو ۰ ۱۸ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی
خالق God of War استارفیلد

خالق و سازنده سابق God of War با تمجدید از استارفیلد و گیم پس، این بازی را به عنوان یکی از سه بازی برتر تمام تاریخ می‌داند.

بعد از پنج سال صبر و انتظار، سرانجام بازی استارفیلد در روزهای گذشته روانه بازار شد؛ اثری که حسابی مورد تحسین منتقدها قرار گرفته و جدا از استقبال بی‌‎نظیر بازیکن‌ها، رکورد بزرگ‌ترین عرضه تاریخ شرکت بتزدا را به خود اختصاص داده است؛ به طوری که حدود ۶ میلیون نفر در روز نخست انتشار مشغول تجربه بازی بودند.

در همین حین، ساعاتی پیش آقای دیوید جفی، خالق و سازنده سابق سری God of War و Twisted Metal، در پیامی به تمجدید از استارفیلد پرداخت. به گفته او، استارفیلد اثر بسیار ارزشمندی است و همه بازیکن‌ها باید آن را حتی برای یک ماه هم که شده، تجربه کنند. او در صحبت‌های خود به خرید ایکس باکس و تهیه اشتراک گیم پس نیز اشاره و در آخر، استارفیلد را به عنوان یکی از سه بازی برتر عمر خود خطاب کرد.

دیوید جفی در این زمینه توضیح می‌دهد:

یک بازی عالی، واقعا یک بازی عالی است. این را به این دلیل می‌گویم که اگر شما به بازی‌ها علاقه داشته باشید و صاحب یک ایکس باکس نیستید، به خودتان مدیون هستید که آن را به همراه یک اشتراک یک ماهه گیم پس تهیه کنید و به تجربه استارفیلد بپردازید. این عنوان برای من یکی از سه بازی برتر عمرم محسوب می‌شود.

بهتر است بدانید که استارفیلد پیش از عرضه عمومی حدود دو میلیون بازیکن داشت. این افراد به واسطه خرید نسخه پریمیوم، پنج روز زودتر از زمان مقرر قادر به تجربه بازی بودند. از طرفی، بر اساس گزارش ایکس باکس، این عنوان در روز نخست عرضه بالغ بر یک میلیون بازیکن همزمان داشته است.

گفتنی است بازی استارفیلد در حال حاضر به صورت انحصاری برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد. دقت داشته باشید که در صورت عضویت در گیم پس، به طور رایگان می‌توانید به تجربه بازی بپردازید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا