1%
  • 0/10

پیشنهاد خالق God of War به پلی استیشن برای خرید یوبیسافت

برای مقابله با ایکس باکس

پیشنهاد خالق God of War به پلی استیشن برای خرید یوبیسافت ۰ ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
خرید یوبیسافت پلی استیشن

دیوید جفی، خالق God of War به پلی استیشن پیشنهاد داده که برای مقابله با ایکس باکس، نسبت به خرید شرکت یوبیسافت اقدام کند.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید شوکیس بازی‌های ایکس باکس و مراسم یوبیسافت فوروارد که در روزهای گذشته برگزار شد، بسیار مهیج بودند. این در حالی است که رویداد استیت آف پلی سونی چندان تعریفی نداشت و باب میل هوادارها نبود.

شرکت سونی پیش‌تر گفته بود که هیچ بازی جدیدی از فرنچایزهای بزرگ پلی استیشن در سال جاری میلادی به بازار عرضه نمی‌شود. از طرفی، این کمپانی هم اکنون در حال همکاری با استودیوهای ترد پارتی برای ساخت عناوین انحصاری است و به نظر می‌رسد که تعداد بازی‌های فرست پارتی پلی استیشن در آینده کمتر از آثار فرست پارتی ایکس باکس خواهد بود.

بر این اساس، ساعاتی پیش دیوید جفی، خالق سری گاد آف وار، در پیامی به تمجدید از شوکیس ایکس باکس و مراسم یوبیسافت فوروارد پرداخته و از آثاری همچون اساسینز کرید شدوز و استار وارز جدید به عنوان بازی‌های بسیار هیجان‌انگیز یاد کرده است. در همین حین، او پیشنهاد داده که پلی استیشن این بار به سراغ خرید یوبیسافت برود.

دیوید جفی معتقد است که شرکت یوبیسافت بازی‌های ارزشمند زیادی در اختیار دارد و اگر بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی قصد مقابله با برنامه‌ها و استراتژی ایکس باکس در سال‌های آینده به خصوص نسل دهم را داشته باشد، باید تعداد استودیوهای فرست پارتی و زیرمجموعه خود را افزایش دهد و برای این کار، بهتر است یوبیسافت را به طور تمام و کمال تصاحب کند.

دقت داشته باشید که این اولین باری نیست که خرید یوبیسافت توسط غول‌های صنعت بازی‌ها مطرح می‌شود. پیش‌تر نیز شایعه شده بود که فروش شرکت یوبیسافت یک گام دیگر به واقعیت نزدیک‌تر شده و کمپانی‌های بزرگی از جمله بلک استون در حال بررسی شرایط خرید این کمپانی فرانسوی هستند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments