جزئیات تازه‌ای از بازی GhostWire: Tokyo منتشر شد

با اثری اسرارآمیز طرف خواهیم بود

جزئیات تازه‌ای از بازی GhostWire: Tokyo منتشر شد مهسا سپاهی ۰ ۰۱ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی GhostWire: Tokyo

اخیرا مصاحبه‌ای با کارگردان بازی GhostWire: Tokyo صورت گرفته و به واسطه‌ی آن اطلاعاتی از این عنوان مورد انتظار منتشر شده است.

در مراسم E3 سال گذشته، بتزدا (Bethesda) در کنار معرفی بازی‌ها و به‌روزرسانی‌های خود، از یک بازی رمزآلود هم رونمایی کرد. در زمان معرفی GhostWire: Tokyo اطلاعاتی از آن منتشر نشد و بتزدا تنها با پخش یک تریلر، از تولید آن خبر داد. استودیوی بازی‌سازی تنگو گیم‌ورکس (Tango Gameworks) بالاخره تصمیم گرفته تا جزئیات بیشتری از این بازی اکشن ماجراجویی، منتشر کند.

کنجی کیمورا (Kenji Kimura)، کارگردان این بازی مورد انتظار، در مصاحبه‌ای که اخیرا با سایت IGN داشته، به تعدادی از سوال‌های طرفداران پاسخ داده است. او می‌گوید ایده‌ی ساخت بازی از قرارگیری استودیوی تنگو گیم‌ورکس در ژاپن و تولید یک اثر جدید جالب و سرگرم‌کننده با محوریت شهر توکیو و جزئیات این منطقه شروع شد. در زمانی تعداد زیادی از مردم توکیو از بین رفته‌اند، نیرویی ماوراء الطبیعی شکل می‌گیرد که با استفاده از حرکات مختلف، می‌تواند به رمز و رازهای مختلف شهر توکیو و ناپدید شدن مردم آن پی ببرد. در این بازی، کاربران قادر هستند که از قدرت‌های عجیب و غریب و هیجان‌انگیزی که در اختیارشان قرار گرفته استفاده کنند و به ماجراجویی در ژاپن بپردازند.

کارگردان و بازی‌ساز معروف در ادامه می‌گوید قابلیت استفاده از حرکات دست Kuji برای بازیکنان وجود خواهد داشت و کاربران با استفاده از آن‌ها می‌توانند با بسیاری از چالش‌ها روبه‌رو شوند. همچنین، دشمنان بسیاری در مقابل بازیکن قرار می‌گیرند و باعث اتفاق افتادن مبارزاتی جذاب خواهند شد. او همچنین می‌گوید بازی GhostWire: Tokyo در سبک اکشن ماجراجویی ساخته شده و از عناصر مخفی‌کاری هم بهره گرفته است، اما این عناصر با نوعی که در بازی‌های ژانر ترسناک تجربه کرده‌ایم، تفاوت دارد. کنجی کیمورا امیدوار است به‌خاطر محیط بازی و قرار داشتن آن در ژاپن، المان‎های اسرار آمیز و عجیب و غریب ژاپن در این بازی نمایان شوند.

هنوز تاریخ دقیق عرضه‌ی این بازی اکشن ماجراجویی مشخص نشده، اما انتظار می‌رود این عنوان در سال ۲۰۲۱ برای پلی‌استیشن 5 و رایانه‌های شخصی عرضه شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا