خودنمایی بازیگر Stranger Things در تصویر جدید فیلم Ghostbusters: Afterlife

نمایش جدید در راه است

خودنمایی بازیگر Stranger Things در تصویر جدید فیلم Ghostbusters: Afterlife سورنا رضایی ۰ ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ سینمای جهان
تصویر جدید فیلم Ghostbusters: Afterlife

وب سایت Fandango چندی پیش مطلبی با محوریت آثار سینمایی پاییز ۲۰۲۱ کار کرد که شامل تصویر جدید فیلم Ghostbusters: Afterlife می‌شود.

در شرایطی که حدودا دو دهه از آخرین خودنمایی Ghostbusters روی پرده نقره‌ای می‌گذشت، سونی پیکچرز قسمت جدید را اکران کرد که یک ریبوت به شمار می‌رود. دست‌اندرکاران بنا به دلایلی تصمیم گرفتند برای نقش‌های اصلی از بازیگران زن استفاده کنند که البته اعلام خبرش بازخوردهای منفی‌ای را از سوی طرفداران قدیمی دریافت. با این حال، پای تصمیم خود ایستاده، فیلم را ساخته و نهایتا آن را در جولای ۲۰۱۶ روانه سینماها کردند. اثر مزبور حدودا ۲۳۰ میلون دلار در سراسر جهان فروخت و ۸۰ میلیون دلار به سرمایه‌گذاران خود ضرر زد. در نتیجه، ساخت قسمت دوم لغو شد.

اگرچه زمان زیادی نمی‌گذرد، سونی پیکچرز قسمت جدید شکارچیان ارواح را ساخته و می‌خواهد با نام Ghostbusters: Afterlife روی پرده نقره‌ای ببرد. این اثر قسمت سوم را نادیده گرفته و دنباله‌ای برای Ghostbusters و Ghostbusters II است که به ترتیب در سال‌های ۱۹۸۴ و ۱۹۹۰ میلادی اکران شدند. در قسمت جدید، ایگان اسپلنگر فوت کرده و به عنوان ارث، خانه و مزرعه قدیمی خود را به دخترش سپرده که یک مادر مجرد بوده و زندگی سختی را به همراه دو فرزند خود پشت سر می‌گذارد. او پس از اینکه خانه خود را از دست می‌دهد، به اجبار همراه فرزندانش به مزرعه مزبور نقل مکان کرده و همین اتفاق به ظاهر ساده، باقی داستان را زمینه‌چینی می‌کند.

وب سایت Fandango چندی پیش یک مطلب منتشر کرد و به واسطه آن، به معرفی آثار سینمایی‌ای پرداخت که در پاییز سال جاری میلادی روی پرده نقره‌ای می‌آیند. این مطلب شامل تصویر جدید فیلم Ghostbusters: Afterlife شده که با محوریت فین ولفهارد (Finn Wolfhard)، مک‌کنا گریس (Mckenna Grace) و لوگان کیم (Logan Kim) ثبت شده است. ولفهارد و گریس نقش‌های ترور و فیبی را ایفا می‌کنند که نوه‌های ایگان اسپلنگر به شمار می‌روند. کیم هم به عنوان پادکست جلوی دوربین رفته که یکی از همکلاسی فیبی است. در ادامه می‌توانید تصویر را مشاهده کنید:

فیل ولفهارد کانادایی بوده و فعالیت بازیگری خود را در سال ۲۰۱۳ میلادی آغاز کرده است. او نقش‌های کوتاهی را در سریال‌های مختلف ایفا می‌کرد تا اینکه به تیم بازیگری Stranger Things پیوست و وظیفه به تصویر کشیدن یکی از شخصیت‌های اصلی را بر عهده گرفت. همین سریال هم باعث شد ولفهارد به چهره‌ای مشهور تبدیل شده و در آثار شاخصی مانند It Chapter Two حاضر شود. البته ولفهارد تنها بازیگر مشهوری نیست که یکی از نقش‌های Ghostbusters: Afterlife را بر عهده دارد. نام پل راد (Paul Rudd) هم در تیم هنرپیشگی دیده می‌شود. او بازیگر نقش مرد موردچه‌ای در دنیای سینمایی مارول است.

سونی پیکچرز قصد داشت جدیدترین قسمت شکارچیان ارواح را در جولای سال گذشته میلادی به سینماها بیاورد اما در پی همه‌گیری ویروس کرونا مجبور شد بارها زمان پخش را تغییر دهد. این اثر حالا برای اکران از تاریخ ۲۸ آبان سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۹ نوامبر) برنامه‌ریزی شده است. در ضمن، محصول جدید سامورایی‌ها فقط و فقط به سینماها آمده و خبری از انتشار دیجیتالی نخواهد بود.

در انتها، بد نیست بدانید سونی در جریان کامیک کان نیویورک ویدیوی جدیدی از فیلم Ghostbusters: Afterlife منتشر خواهد کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا