بازی Ghost Recon Breakpoint به‌زودی میزبان شخصیت سم فیشر خواهد بود

یوبیسافت همچنان بی‌توجه به خواسته‌ی طرفداران

بازی Ghost Recon Breakpoint به‌زودی میزبان شخصیت سم فیشر خواهد بود سورنا رضایی ۰ ۰۳ فروردین ۱۳۹۹ تریلر بازی

این‌طور که به نظر می‌رسد، شخصیت سم فیشر قرار است بار دیگر در یک جبهه با نیروهای گوست قرار گرفته و به آن‌ها در از بین بردن اهداف مشترک کمک کند.

با توجه به تیزری که اکانت رسمی گوست ریکان در توییتر به اشتراک گذاشته، از تاریخ ۵ فروردین (مصادف با ۲۴ مارس) شاهد برگزاری رویداد Deep State در بازی Ghost Recon Breakpoint خواهیم بود. در جریان این تیزر اتفاق خاصی به تصویر کشیده نمی‌شود اما به وضوح می‌توان گفتگوی سم فیشر و نیروهای گوست را شنید که درباره‌ی یک سری اتفاقات در جزیره‌ی آئورورا صحبت می‌کنند. در پایان هم عینک مخصوص این شخصیت به تصویر کشیده می‌شود تا هیچ گونه شک و شبهه‌ای نسبت به حضور این شخصیت باقی نماند.

در بخشی از گفتگوی سم فیشر و نیروهای گوست به سلاح‌های پیشرفته، پهباد‌های تهاجمی و ترمیناتورها اشاره می‌شود. احتمالا لیست شخصیت‌های مهمان تنها به فیشر خلاصه نشده و کاربران باید بار دیگر به مقابله با ترمیناتورها بپردازند. این اتفاق چندان هم دور از ذهن نیست؛ زیرا ترمیناتورها به واسطه‌ی یک رویداد در سال گذشته‌ی میلادی به Ghost Recon Breakpoint آمده بودند. متاسفانه جزئیات دیگری به اشتراک گذاشته نشده اما یوبیسافت وعده داد طی روزهای منتهی به رویداد اطلاعات بیشتری را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد.

آخرین نسخه از سری بازی‌های اسپلینتر سل تحت عنوان Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist در سال ۲۰۱۳ میلادی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۳، ایکس‌باکس ۳۶۰ و رایانه‌های شخصی منتشر شد. سم فیشر در جریان این بازی مامورت می‌یابد تا جلوی یک گروه تروریستی موسوم به مهندسان (The Enginers) را بگیرد؛ اعضای آن قصد دارند با برنامه‌ریزی یک توطئه، دولت آمریکا را به بازگرداندن نیروهای نظامی خود از دیگر کشورها مجبور کند. اگرچه این عنوان اکشن و مخفی‌کاری نقاط قوتی هم داشت اما نقاط ضعف آن از جمله گرافیک نه چندان به‌روز، چالش‌برانگیز نبودن مراحل و همچنین پایان‌بندی نامناسب بیشتر مورد توجه قرار گرفت.

بازخوردهای منفی باعث شد تا عملکرد Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist در زمینه‌ی فروش کمتر از انتظارات یوبیسافت باشد. این بازی در سه ماه نخست عرضه تنها دو میلیون نسخه فروخت. برآورده نشدن انتظارات باعث شد تا این فرنچایز از اولویت‌های یوبیسافت خارج شده و علی‌رغم درخواست‌های فراوان، خبری از نسخه‌ی جدید نباشد. البته طی این ۷ سال گزارش‌ها و شایعه‌های بسیاری پیرامون ساخت بازی جدید به گوش رسید اما ظاهرا هیچ کدام حقیقت نداشتند.

در پایان، لازم به ذکر است که هم اکنون می‌توانید به تجربه‌ی Ghost Recon Breakpoint روی یکی از پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی بپردازید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا