تماشا کنید: بازی Ghost of Tsushima تیرماه سال آینده منتشر می‌شود

تاریخ انتشار همراه با تریلر داستانی بازی اعلام شد

بازی Ghost of Tsushima، ساخته‌ی جدید استودیو ساکرپانچ تیرماه سال آینده منتشر می‌شود.

تاریخ عرضه‌ی جدیدترین اثر خالقان Infamous و Sly Cooper که دو سال پیش در جریان مراسم E3 2018 رونمایی شده بود، مشخص شد. بازی Ghost of Tsushima یکی از مورد انتظارترین بازی‌های کنسول PS4 است در تاریخ ۶ تیر ۱۳۹۹ (۲۶ ژوئن ۲۰۲۰) به صورت انحصاری برای این کنسول عرضه خواهد شد.

سونی و ساکرپانچ تاریخ عرضه‌ی بازی را با انتشار تریلر جدیدی مشخص کردند. در این تریلر جین ساکای قهرمان بازی، با شخصیت‌های جدیدی در طول داستان و سفرش روبه‌رو می‌شود. این سفر از او یک جنجگو می‌سازند. در این تریلر تعدادی از دوستان و دشمنان جین را می‌بینیم.

امروز علاوه بر انتشار تریلر جدید، مشخص شد که پیش‌خرید بازی Ghost of Tsushima مهیا شده است و به همین مناسبت از نسخه‌های مختلف بازی رونمایی شد. با پیش‌خرید بازی موارد ویژه‌ای به خریدار تعلق می‌گیرد که یک آواتار از شخصیت جین، یک مینی‌ساندترک شامل بعضی از قطعات موسیقی بازی و یک تم داینامیک PS4 بر اساس باکس‌آرت بازی را شامل می‌شود.

نسخه‌ی دیجیتالی یا همان Digital Deluxe شامل یک نسخه‌ی دیجیتالی از بازی، یک اسب، زین، ماسک شمشیر و زره متفاوتی از موارد ذکر شده‌ در بازی اصلی است. نسخه‌ی دیجیتال دیلاکس بازی همچنین دو آیتم به نام‌های Charm of Hachiman’s Favor و یک تکنیک پوینت را شامل می‌شود و همچنین یک تم داینامیک سامورایی نیز برای PS4 در اختیار بازیکن قرار می‌دهد. نسخه‌ی دیجیتالی آرت‌بوک بازی نیز که توسط انتشارات دارک هورس تهیه و تولید شده، در کنار کامنتری بازی، از دیگر متعلقات نسخه‌ی Digital Deluxe هستند.

قیمت: 69.99 دلار – خرید از پلی‌استیشن استور

نسخه‌ی فیزیکی بازی به جز نسخه‌ی عادی، شامل یک نسخه‌ی Special از بازی می‌شود که با یک استیل‌بوک همراه است. همچنین یک کد برای استفاده از ماسک Hero of Tsushima و یک اسکین شمیشیر داخل بازی، در پک Special قرار گرفته است. دو آیتم اختصاصی نسخه‌ی دیجیتال دیجیتال دیلاکس و کامنتری، در کنار مینی آرت‌بوک دیجیتالی، از دیگر آیتم‌های این نسخه هستند.

قیمت: 69.99 دلار

نسخه‌ی هیجان‌انگیز بازی Ghost of Tsushima نسخه‌ی کالکتور بازی است. این نسخه با یک ماسک واقعی از بازی همراه است که در واقع همان ماسک واقعی جین در ابعاد واقعی بوده و جنس آن از ماده‌ی پلی‌ارسین است. این ماسک برای پوشیدن طراحی شده اما با یک استند همراه می‌شود که ماسک روی آن قرار می‌گیرد. به جز آن، یک پرچم در اندازه‌ی یک متر و نیم داخل بسته‌بندی نسخه‌ی کالکتور قرار دارد که از نمونه‌ی واقعی در بازی الهام گرفته شده است. همچنین استیل‌بوک بازی، یک مینی‌ آرت‌بوک ۴۸ صفحه‌ای فیزیکی و نقشه‌ی فیزیکی بازی که روی پارچه چاپ شده، در داخل پک قرار دارند. نسخه‌ی کالکتور تمام محتویات فیزیکی نسخه‌ی دیجیتال دیلاکس را در خود دارد که از طریق یک کد قابل دسترسی هستند.

قیمت: 169.99 دلار

با این حساب بازی Ghost of Tsushima با فاصله‌ی ۳۳ روزه نسبت به دیگر انحصاری مورد انتظار پلی‌استیشن 4 یعنی The Last of Us Part 2 عرضه خواهد شد.

4 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا