#مهسا_امینی

رونمایی از خانه تسخیر شده در تریلر فصل 4 سریال Stranger Things

ماجراجویی‌های جدید در خانه ویکتور کریل

با اینکه تا ماجراجویی‌های سریال استرنجر تینگز زمان زیادی مانده، اما تیزر جدید فصل چهارم سریال Stranger Things ما را برای خیلی چیزها منتظر نگه می‌دارد. در این فصل خانواده آمریکایی کریل را می‌بینیم که به شهری کوچک نقل مکان می‌کنند اما ماجرا به همین‌جا ختم نمی‌شود.

فصل سوم سریال چیزهای عجیب با وجود این که جواب سوالاتمان را نداد، اما احتمال می‌دهیم فصل بعدی‌اش پاسخ همه سوالاتمان را درباره اتفاقات قبلی بدهد. تیزر جدید فصل چهارم سریال Stranger Things نگاه اجمالی به ماجراجویی‌های شخصیت‌ها بعد از پایان فصل سوم سریال دارد و در پی آن نظریه بزرگ افسر جیم هاپر (دیوید هاربر) را هم تایید می‌کند. البته خانه تسخیر شده کریل را هم در نظر داشته باشیم که شخصیت‌های اصلی با وجود این که نمی‌دانند با چه چیزی سروکله می‌زنند، اما برای تحقیق به آن‌جا می‌روند. خانه‌ای که مانند خیلی از خانه‌های جن زده در فیلم و سریال‌های مختلف، گذشته تاریکی دارد.

در ابتدای تیزر جدید فصل چهارم سریال Stranger Things می‌بینیم که ویکتور کریل در سال 1950 خانواده‌اش را برای زندگی به خانه جدیدی می‌برد. او مرد آشفته و ترسناکی است که به خاطر یک قتل وحشتناک در دهه ۵۰ به بیمارستان روانی برده و زندانی می‌شود. اما بچه‌ها بعد از سال‌ها وارد این خانه می‌شوند.

تولید فصل چهارم سریال چیزهای عجیب قبل از شیوع کرونا شروع شده بود، اما همه‌گیری کووید-۱۹ باعث شد فیلمبرداری‌اش برای مدتی متوقف شود. با اینکه تاریخ دقیقی از سوی تولیدکنندگان و شبکه نتفلیکس برای فصل بعدی منتشر نشده، اما تیزر فصل ۴ سریال Stranger Things آن‌قدر باید شما را مشتاق نگه دارد تا آن را در سال ۲۰۲۲ تماشا کنید. رابرت انگلوند که او را در فرانچایز A Nightmare on Elm Street دیده‌ایم قرار است نقش ویکتور کریل را بازی می‌کند. گمانی‌زنی‌هایی درباره بازگشت هاپر، دکتر مارتین برنر و الون برای فصل چهارم سریال علمی تخیلی سریال چیزهای عجیب زده می‌شود.

نظر شما درباره فصل چهارم یکی از مورد انتظارترین سریال‌های شبکه‌ی نتفلیکس چیست؟


guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا