آیا بتمن جرج کلونی هم در فیلم The Flash حضور خواهد داشت؟

بازیگر آمریکایی پاسخ می‌دهد

بتمن جرج کلونی

اگر شرایط به همین منوال باقی بماند، علاقه‌مندان به آثار دی‌سی نباید منتظر حضور بتمن جرج کلونی هم در فیلم The Flash باشند.

The Flash، یکی از پروژه‌های پر فراز و نشیب استودیوهای برادران وارنر و دی‌سی فیلمز طی سال‌های گذشته به شمار می‌رود. گرگ برلانتی (Greg Berlanti) در سال ۲۰۱۳ میلادی ساخت اقتباس لایو اکشن فلش را کلید زد اما هر بار که فاز فیلمبرداری در آستانه‌ی شروع قرار می‌گرفت، کارگردان به خاطر اختلاف نظر پروژه را ترک می‌کرد. بدین ترتیب، تهیه‌کنندگان مجبور شدند چندین بار تولید را عقب بیاندازند. در حال حاضر، اندی موسکیتی (Andy Muschietti) که سابقه‌ی کار روی It و It: Chapter Two در پرونده‌ی کاری‌اش دیده می‌شود وظیفه‌ی کارگردانی را بر عهده گرفته و قرار است این فیلم را از روی Flashpoint اقتباس کند. البته وعده داده نسخه‌ی متفاوتی از کمیک بوک را شاهد خواهیم بود.

وب سایت The Wrap اوایل تیر سال جاری مدعی شد مایکل کیتون (Michael Keaton) مشغول مذاکره است تا به The Flash پیوسته و پس از گذشت چند دهه، بار دیگر نقش بتمن را جلوی دوربین ایفا کند. وقتی این خبر در فضای مجازی منتشر شد، گمانه‌زنی‌هایی به وجود آمد مبنی بر اینکه استودیوهای برادران وارنر و دی‌سی فیلمز می‌خواهند مفهوم چندجهانی را به دنیای سینمایی خود بیاورند. این تئوری چندان جدی گرفته نشد تا اینکه تهیه‌کنندگان اولین اقتباس لایو اکشن فلش تایید کردند بتمن بن افلک (Ben Affleck) هم بازخواهد گشت. با رخ دادن این اتفاق، یک سوال بسیار مهم به وجود آمد: آیا دیگر نسخه‌های شوالیه‌ی تاریکی هم در جریان داستان حاضر خواهند بود؟

جرج کلونی (George Clooney) چندی پیش مصاحبه‌ای را با وب سایت Empire انجام داد. خبرنگار در بخشی از گفتگو به سراغ فیلم The Flash رفت و سوالی را پیرامون احتمال حضور او در تیم بازیگری پرسید. بازیگر برنده‌ی اسکار هم در پاسخ گفت:

به من زنگ نزده‌اند. ببین، برخی اوقات نمی‌دانی در آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد. درباره‌ی این یکی اطمینان دارم. زنگ نخواهند زد. [می‌خندد]

اگرچه ایده‌ی حضور نسخه‌ی متفاوت شوالیه‌ی تاریکی در یک فیلم سینمایی می‌تواند برای طرفداران جذاب باشد اما قابل‌پیش‌بینی بود که استودیوهای برادران وارنر و دی‌سی فیلمز تلاشی برای بازگرداندن بتمن جرج کلونی نکنند؛ زیرا این نسخه از ابرقهرمان شنل‌پوش و همچنین فیلمی که در آن حضور یافته بود، بازخوردهای منفی بسیاری را دریافت کرد. اگر اطلاعی در این زمینه ندارید، باید بگوییم Batman & Robin نه تنها کمترین فروش را در میان تمامی اقتباس‌های لایو اکشن بتمن دارد، بلکه یکی از بدترین آثار سینمایی تاریخ به شمار می‌رود. طبق نقدها، فیلمنامه‌ی پرنقص به خصوص دیالوگ‌های عجیب باعث شده مخاطب فیلم را جدی نگیرد.

جدا از بازخوردهای بسیار منفی Batman & Robin، جرج کلونی طی سال‌های گذشته چندان جلوی دوربین ظاهر نشده و ترجیح داده فعالیتش را در حوزه‌ی سینما و تلویزیون کم کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا