جف کیلی عکس‌هایی جدید از عنوان Elden Ring منتشر کرد

عنوانی چشم نواز با تکنولوژی نسل نهم

جف کیلی عکس‌هایی جدید از عنوان Elden Ring منتشر کرد نیما خدارحمی ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۰ اخبار بازی
عکس‌های جدید بازی Elden Ring

جف کیلی به قول خود عمل کرد و حتی پس از پایان مراسم gamescom 2021 اطلاعاتی را درباره بازی‌های پیش‌رو در اختیار ما گذاشت و یکی از مهم‌ترین آن‌ها بازی Elden Ring است.

عنوان در دست توسعه تیم FromSoftware با نام Elden Ring این روزها سروصدای بسیاری برپا کرده و انتظارات را از این استودیوی موفق بسیار بالا برده است. طی مراسم gamescom نیز بخش‌هایی از این بازی را مشاهده کردیم و در سوی دیگر جف کیلی به ما قول داد که این مراسم پایان نیافته و اطلاعات بیشتری حتی پس از پایان رسمی مراسم نیز در اختیار ما قرار خواهد گرفت.

کیلی به قول خود عمل کرد و عکس‌هایی جدید و البته رسمی را که طی نشست خود با تیم FromSoftware دریافت کرده بود در اختیار ما گذاشت تا ما نگاهی بهتر به این بازی نقش آفرینی اکشن داشته باشیم. بدون شک تیمی که پشت عناوینی بیش از حد موفق مانند سری Dark Souls، Bloodborne و Sekiro: Shadows Die Twice بوده نمی‌تواند عنوانی ضعیف را آن هم با تکنولوژی نسل جدید در اختیار ما قرار دهد. ما پیش‌تر زهر آن‌ها را در نسخه نسل نهمی بازی Demon’s Souls دیده و حال توقع ما بسیار بیشتر از قبل شده است. در ادامه می‌توانید این عکس‌ها را تماشا کنید.

همانطور که پیش‌تر اشاره شد این عکس‌ها به‌طور رسمی از طرف FromSoftware در اختیار کیلی قرار گرفته و کیفیتی بسیار چشم نواز دارند. البته این نکته را نیز باید گوش زد کرد که عکس‌ها بیشتر جنبه هنری داشته و کم‌تر به ساختار واقعی بازی اشاره دارند.

عنوان Elder Ring یکی از مورد انتظارترین عناوین پیش رو بوده و باید دید چه چالش‌هایی را برای طرفداران سری بازی‌های Dark Souls، Bloodborne و بازی‌هایی از این قبیل به‌وجود می‌آورد. بازی Elden Ring در تاریخ ۲۱ ژانویه سال ۲۰۲۲، برابر با ۱ بهمن ماه سال ۱۴۰۰ برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان، کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس و ویندوز منتشر خواهد شد. شما چه فکری در رابطه با این بازی می‌کنید؟ فکر می‌کنید این عنوان تا چه میزان موفق می‌شود؟ به‌نظر شما این بازی می‌توانید جانشین خلفی برای بهترین بازی سال ۲۰۱۹ یعنی Sekiro: Shadows Die Twice باشد؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا