#مهسا_امینی

استودیوی می‌هویو از رویدادهای جدید Genshin Impact رونمایی کرد

نخستین رویداد هم اکنون شروع شده است

رویدادهای جدید Genshin Impact

استودیوی می‌هویو چندی پیش از رویدادهای جدید Genshin Impact رونمایی کرد. تعداد این رویدادها به رقم هفت می‌رسد.

Genshin Impact را می‌توان یکی از غافل‌گیری‌های سال ۲۰۲۰ میلادی در حوزه‌ی سرگرمی موبایل دانست. این بازی رایگان و نقش‌آفرینی اواخر سپتامبر سال جاری میلادی عرضه شد و به خاطر سیستم مبارزات و محیط جهان-بازش بازخوردهای مثبتی را از سوی منتقدان و مخاطبان دریافت کرد. موفقیت‌ها به همین مورد خلاصه نمی‌شود. تازه‌ترین محصول استودیوی چینی می‌هویو همچنین طی دو ماه نخست عرضه‌ی خود بیش از ۳۹۳ میلیون دلار درآمد داشته است.

اتفاقات Genshin Impact در جهانی به نام تیوات رخ می‌دهد که از هفت کشور مختلف تشکیل شده است. یک جزیره‌ی مرموز و شناور هم در نقشه‌ی بازی دیده می‌شود که سلستیا نام داشته و ظاهرا سکونتگاه خدایان و موجودات فانی‌ای است که به واسطه‌ی اعمال خود توانستند جایگاه والایی پیدا کنند. شخصیت‌های اصلی یک خواهر و برادر هستند که توسط یکی از خدایان جدا می‌شوند. شخصیتی که کاربر کنترلش را به دست گرفته با نام مسافر (The Traveler) شناخته شده و باید با گذشت و گذار در محیط و انجام کارهای خواسته شده، خواهر یا برادر خود را پیدا کند.

می‌هویو چندی پیش از رویدادهای جدید Genshin Impact رونمایی کرد. اولین رویداد The Chalk Prince and The Dragon نام داشته و شخصیت جدیدی به نام آلبدو را معرفی می‌کند. او از دو شمشیر برای مبارزه بهره می‌برد و عنصر تحت کنترلش هم خاک (Geo) است. کاربران می‌توانند به واسطه‌ی شرکت در The Chalk Prince and The Dragon شمشیر چهار ستاره‌ی Festering Desire را به صورت رایگان دریافت کنند. این رویداد هم اکنون در حال برگزاری بوده و در تاریخ ۲۳ دی (مصادف با ۱۲ ژانویه‌ی سال ۲۰۲۱ میلادی) به پایان خواهد رسید.

دومین رویداد مهم، Character Trial است. کاربر در هنگام شرکت در این رویداد حق انتخاب نداشته و مجبور است از چهار شخصیت آلبدو، بنت، فیشل و ساکروز برای انجام دادن چالش‌های مد نظر و دریافت جایزه‌ها استفاده کند. Character Trial مانند The Chalk Prince and The Dragon هم اکنون در حال برگزاری بوده و در تاریخ ۲۳ دی تمام خواهد شد. آخرین رویداد مهم، Mountaineer’s Endurance نام دارد. کاربران با شرکت در آن می‌توانند به Gnostic Hymn یا Gnostic Chorus دسترسی پیدا کرده و نهایتا Intertwined Fate یا یک شمشیر چهار ستاره به دست آورد.

رویداد Mountaineer’s Endurance هم اکنون در حال برگزاری بوده و قرار است در تاریخ ۱۳ بهمن (مصادف با یک فوریه‌ی سال ۲۰۲۱ میلادی) به اتمام برسد. در ضمن، رویدادهای جدید Genshin Impact به همین سه مورد ختم نمی‌شود. می‌یوهو چهار رویداد دیگر به نام‌های Adventurer’s Booster Bundles ،Epitome Invocation ،Secretum Secretorum و Stellar Reunion را هم برگزار می‌کند که پاداش شرکت در آن‌ها آیتم‌ها و سلاح‌های مختلف از جمله شمشیرهای پنج ستاره مانند Skyward Atlas است.

در انتها، لازم به ذکر است گنشین ایمپکت هم اکنون برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS ،پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا