ویدیوی اجرای 3 Gears of War روی پلی‌استیشن 3 خبرساز شد

عده‌ای سازنده‌ی این ویدیو را تحسین می‌کنند

ویدیوی اجرای 3 Gears of War روی پلی‌استیشن 3 خبرساز شد مهسا سپاهی ۰ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
Gears of War روی پلی‌استیشن 3

اخیرا ویدیویی در اینترنت پخش شده که حاوی اجرای بازی 3 Gears of War روی کنسول پلی‌استیشن 3 است.

ویدیوی ۸ ساعته‌ای که اخیرا در اینترنت پخش‌ شده، حاوی اجرای بازی Gears of War 3، روی کنسول پلی‌استیشن 3 است. نکته‌ی قابل توجه این ویدیو آن است که این بازی اپیک گیمز هرگز برای کنسول‌های سونی عرضه نشده و تنها کاربران پلتفرم‌های شرکت مایکروسافت یعنی ویندوز 10، ایکس‌باکس 360 و ایکس‌باکس وان می‌توانند آن را تجربه کنند.

به‌تازگی سایت خبری Kotaku توانسته در یک مصاحبه با اپیک‌گیمز اطلاعات تازه‌ای از این موضوع به‌دست بیاورد. این شرکت توضیح داده سیستم پلی‌استیشن 3 به طور موثر برای تست Unreal Engine 3 مناسب بوده و برای بازی Gears of War و Unreal Tournament کاربرد داشته است. با انتشار ویدیوی ذکر شده، ممکن است جزئیاتی از این سیستم انتشار یافته باشد که به ضرر شرکت مایکروسافت محسوب می‌شود.

طبق گفته‌ی بسیاری از سایت‌های خبری، این اتفاق یکی از عجیب‌ترین اتفاقات دنیای گیم شمرده می‌شود و هدف اصلی ناشر آن مشخص نیست. با توجه به آن‌که Gears of War 3 برای پلی‌استیشن 3 عرضه نشده، اجرای این بازی روی پلی‌استیشن 3 غیرقابل باور شمرده می‌شود. عده‌ی زیادی با دیدن این ویدیوی هشت ساعته به این فکر افتاده‌اند که آیا در زمان عرضه‌ی Gears of War 3، توسعه‌دهندگان قصد داشته‌اند این بازی را برای کنسول سونی هم منتشر کنند یا خیر. همچنین عده‌ای احتمال می‌دهند این عنوان برای این کنسول نمونه‌سازی شده باشد.

بازی Gears of War 3 در سپتامبر سال ۲۰۱۱ توسط ایکس‌باکس گیم استودیو و اپیک گیمز برای ایکس‌باکس 360 عرضه شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا