بازی Gears of War 6 در چه زمانی منتشر می‌شود؟

افشاگری جدید

Gears of war 6

خبری بد برای طرفداران سری گیرز منتشر شد و بنا بر ادعای یک افشاکننده، بازی Gears of War 6 قرار نیست زودتر از سال ۲۰۲۴ یا ۲۰۲۵ منتشر شود.

در جدیدترین اپیزود از پادکست Xbox News Cast و بنا بر ادعای آقای جز کوردن، گفته شد که سازنده‌ی سری گیرز یعنی The Coalition در حال حاضر ۲ پروژه در دست ساخت دارد و یکی از آنان نیز بازی Gears of War 6 است که قرار است در سال ۲۰۲۴ یا ۲۰۲۵ منتشر شود. همچنین آنان یک پروژه‌ی برای یک آی‌پی کوچک‌تر دارند که احتمالا در سال ۲۰۲۳ میلادی منتشر می‌شود.

حقیقتا هنوز هیچ اعلامیه‌ی رسمی در مورد Gears of War 6 یا آی‌پی کوچک‌تر منتشر نشده است. بنا بر گفته‌ی مهمان این پادکست، پروژه‌ی کوچک‌‌تر هیچ ربطی به دموی جدید Coalition یعنی The Matrix Awakening که یک دموی فنی از موتور آنریل ۵ محسوب می‌شد، ندارد.

متاسفانه باید انتظار بسیار بیشتری را برای نسخه بعدی سری گیرز بکشیم، چرا که این بازی حالا حالا‌ها و احتمالا تا سال ۲۰۲۴ یا ۲۰۲۵ منتشر نمی‌شود و Coalition نیز فعلا مشغول توسعه‌ی نسل جدید است تا واقع‌گرایی بیشتری را به بازی‌ها تزریق کند و طرفداران باید بیشتر از قبل، منتظر بازی‌های آینده‌ی این استودیو باشند.

البته این فعل و انفعالات، یک نکته‌ی مثبت دارد و با کار Coalition روی موتور آنریل ۵، قطعا ویژگی‌های بصری Gears of War 6 فوق‌العاده خواهد بود. از کجا معلوم؟ شاید این بازی به اندازه‌ی دموی فنی The Matrix Awakening واقع‌گرایی در بازی‌های ویدئویی را وارد یک سطح فوق‌العاده و باورنکردنی کند.

نظر شما در مورد نسخه ششم سری گیرز چیست؟ فکر می‌کنید واقع‌گرایی شبیه به دموی فنی اخیر را در آن بازی ببینیم؟ راستی بازی موردعلاقه‌ی شما کدام نسخه از این سری محسوب می‌شود؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا