کنترلر با تم بازی Gears 5 برای کنسول ایکس‌باکس وان در راه است

لذت تجربه‌ی متفاوت بازی تازه!

کنترلر با تم بازی Gears 5 برای کنسول ایکس‌باکس وان در راه است aiazam ۰ ۰۶ مرداد ۱۳۹۸ اخبار بازی
کنترلر با تم بازی Gears 5

کمپانی مایکروسافت یک کنترلر با تم بازی Gears 5 برای کنسول بازی ایکس‌باکس وان طراحی کرده تا علاقه‌مندان، این سری بازی را این بار به شیوه‌ی متفاوتی تجربه کنند.

جدیدترین بازی استودیو کوالیشن (The Coalition) در حالی به زودی منتشر می‌شود که نظر می‌رسد که یک کنترلر با تم بازی Gears 5 هم به همراه آن عرضه خواهد شد. کاربران در شبکه اجتماعی توییتر تصاویر لو رفته‌ی این کنترلر را به اشتراک گذاشته‌اند. این کنترلر خاکستری و سفید رنگ بوده و نشان C.O.G در جلوی آن دیده می‌شود. لایه‌ی روی این محصول شکل زره را در ذهن متبادر می‌کند. تمام دکمه‌های قسمت جلویی خاکستری رنگ بوده در حالی که رنگ سفید برای d-pad در نظر گرفته شده است. علاوه بر این بامپرها خاکستری تیره و دکمه‌های LT و RT آبی رنگ هستند.

کنترلر بازی Gears 5 کنترلر بازی Gears 5

علاقه‌مندان سری بازی Gears of War بدون شک از درز کردن این خبر به بیرون بسیار خوشحال هستند. کمپانی مایکروسافت (Microsoft) معمولاً کنترلرهایی با تم بازی‌های جدیدش عرضه می‌کند. کنترلر با تم بازی Seas of Thieves یکی از اقدامات این کمپانی است.

باید توجه داشت که این محصول تازه یک کنترلر الیت (Elite) نیست، یه یاد دارید که در زمان انتشار Gears 4 یک کنترلر الیت با تم این بازی عرضه شد در حالی که کنترلر Gears 5 از نوع معمولی است.

هنوز اطلاعاتی در مورد قیمت این محصول و یا زمان انتشار آن منتشر نشده است. از آن‌ جایی که بازی Gears 5   در نوزدهم شهریور ماه (دهم ماه سپتامبر) در دسترس قرار می‌گیرد، احتمالاً به زودی اطلاعات تکمیلی در مورد این کنترلر هم منتشر خواهد شد.

کاربرانی که عضو سرویس ایکس‌باکس لایو گلد (Xbox Live Gold) هستند این آخر هفته می‌توانند در تست فنی چند نفره‌ی بازی شرکت داشته باشند. این زمان فرصت مناسبی برای بازیکنان فراهم می‌کند که قبل تصمیم نهایی برای خرید بازی آن را تجربه کنند.

بازی Gears 5 به زودی و به صورت انحصاری روی ایکس‌باکس وان و ویندوز 10 منتشر خواهد شد. علاقه‌مندان با پرداخت 10 دلار می‌توانند این بازی را پیش خرید کرده یا با در اختیار داشتن حق عضویت سرویس گیم پس (Game Pass) آن را تجربه کنند. علاوه بر این پیش از انتشار رسمی بازی و از پانزدهم شهریور ماه (ششم ماه سپتامبر) فرصت تجربه‌بازی از طریق سرویس Game Pass Ultimate وجود دارد.

 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا