بسته الحاقی داستانی Gears 5 اواخر امسال منتشر می‌شود

ماموریت‌های جدید گروه Scorpio

استودیوی کوالیشن (The Coalition) چندی پیش با همکاری شرکت مایکروسافت از اولین بسته الحاقی داستانی Gears 5 به نام Hivebusters پرده برداشت.

بدون هیچ شک و تردیدی، گیرز 5 را می‌توان یکی از بهترین عناوین نسل هشتم دانست که به لطف داستان عالی و گیم‌پلی فوق‌العاده مهیج خود، تا به امروز به خوبی مورد استقبال بازیکنان قرار گرفته و جزء یکی از باارزش‌ترین آثار انحصاری کنسول‌های ایکس‌باکس به شمار می‌رود. طبق روال همیشه، این عنوان نیز میزبان بسته‌ی الحاقی داستانی خواهد بود که محتوا و تجربه‌ی جدیدی را برای گیمرها رقم خواهد زد.

در همین راستا، چندی پیش استودیوی کوالیشن طی پیامی رسما و به طور مختصر به معرفی اولین بسته الحاقی داستانی Gears 5 پرداخت که بر اساس آن، گویا این به‌روزرسانی به Hivebusters معروف است و در ماه دسامبر سال جاری میلادی (آذر یا دی) در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت. نکته مهم این است که این بسته علاوه بر انتشار روی کنسول نسل هشتم ایکس‌باکس وان، برای دو پلتفرم جدید ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس نیز عرضه می‌شود و به گفته‌ی سازندگان، نسخه‌ی نسل نهم آن برای کنسول‌های جدید ردموندی‌ها نیز به خوبی بهینه خواهند بود.

زوئی کورنوئه (Zoe Curnoe)، کاگردان ارشد بازی گیزر 5، در این‌باره توضیح می‌دهد:

همه آنچه که می‌توانم بگویم این است که بسته‌ی الحاقی Hivebusters در ماه دسامبر سال جاری میلادی منتشر می‌شود. از این رو، ممکن است که [نام بسته] اطلاعات جزئی در خصوص محتوای این به‌روزرسانی ارائه کند. این محتوای داستانی در کنسول‌های جدید ایکس‌باکس نیز در دسترس قرار خواهد گرفت و بدیهی است که برای این دو [ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس] بهینه خواهد شد.

به گفته‌ی تیم توسعه‌دهنده، بسته‌ی الحاقی داستانی Hivebusters در واقع شامل تیم Scorpio از حالت فرار بازی گیرز 5 است که شخصیت‌های لانی (Lahni)، مک (Mac) و کیگان (Keegan) در آن حضور خواهند داشت. به نظر می‌رسد که شما در گروه سه نفره باید با نفوذ به قلعه‌های دشمنان و انجام عملیات انتحاری، تمامی آن‌ها را نابود کنید. در اصل، تیم Scorpio ماهیت چندانی در بخش کمپین بازی ندارد، اما داستان اصلی بسته‌ی الحاقی جدید بازی حول این گروه و ماموریت‌های آن می‌چرخد.

اتمام ماموریت‌های این بسته‌ الحاقی چیزی در حدود سه الی چهار ساعت به طول می‌انجامد که محتوای آن برای یک بسته‌ی گسترش‌دهنده کاملا منطقی است. البته، هنوز اطلاعاتی در خصوص نحوه دستیابی به محتوای این به‌روزرسانی در دسترس نیست، به طوری که مشخص نیست Hivebusters در غالب یک به‌روزرسانی پولی در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت و یا تمامی بازیکنان به صورت رایگان می‌توانند به تجربه‌ی آن بپردازند. از طرفی،  هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای بسته الحاقی داستانی Gears 5 تعیین نشده است. در هر حال، استودیوی کوالیشن وعده داده که در آینده‌ی نزدیک جزئیات بیشتری در این خصوص به اشتراک خواهد گذاشت.

در آخر، با استناد بر گفته‌ی مایکروسافت، تاریخ انتشار بازی گیزر 5 همزمان با عرضه‌ی ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس در روز بیستم آبان ماه (مصادف با دهم نوامبر سال جاری میلادی) در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت. البته، در صورتی که این عنوان را برای کنسول نسل فعلی خود خریداری کرده باشید، نیازی به پرداخت هزینه‌ی مجدد نیست و شما به رایگان می‌توانید از تجربه‌ی نسخه‌ی نسل بعدی این اثر روی ایکس‌باکس جدید لذت ببرید. جالب‌تر اینکه این موضوع برای کاربران سرویس اشتراکی Xbox Game Pass هم صدق می‌کند. گفتنی است که این عنوان در حال حاضر روی دو پلتفرم ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در اختیار علاقه‌مندان قرار دارد.

همچنین شما می‌توانید تریلر نسخه‌ی بهبود یافته‌ی بازی Gears 5 روی کنسول‌های جدید ایکس‌باکس را در بالای همین صفحه تماشا کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا