#مهسا_امینی

بازی Gears 5 برای مدت کوتاهی رایگان شد

هم اکنون بازی را دریافت کنید

بازی Gears 5 برای مدت کوتاهی رایگان شد نیکان صبوری ۰ ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Gears 5 رایگان

طبق اعلامیه‌ی مدیر ارتباطات کنسول ایکس‌باکس، بازی Gears 5 برای مدتی کوتاهی برای پلتفرم‌های ویندوز و ایکس‌باکس وان رایگان شده است.

بسیاری بر این باوراند که بازی Gears 5 یکی از بهترین دستاورد‌های شرکت مایکروسافت در نسل حاضر است.

حال طبق پستی که Megan Spur، مدیر ارتباطات کنسول ایکس‌باکس که در سایت رسمی این کنسول قرار داده، خبر از رایگان شدن بازی Gears 5 به صورت موقت می‌دهد. Gears 5 اکنون برای هر دو پلتفرم ایکس‌باکس وان و ویندوز قابل دانلود است. علاقه‌مندان می‌توانند این عنوان را بین تاریخ‌های ۱۸ الی ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ (۶ تا ۱۲ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) به صورت رایگان دانلود کنند.

لازم به ذکر است که کسانی که قصد دارند بازی را برای ایکس‌باکس وان دریافت کنند، برای آنلاین بازی کردن باید حتما سرویس ایکس‌باکس لایو داشته باشند.

به تازگی به‌روزرسانی بزرگی برای بازی Gears 5 منتشر شده است. این به‌روزرسانی با نام Operation 3: Gridiron شناخته می‌شود که در آن حالت جدید و شخصیت‌های تازه‌ای به بخش چند نفره اضافه شد. همچنین چندی پیش، با خبر شدیم که شخصیت دیو باتیستا که پیش از این ظاهر او به بازی اضافه شده بود، دوباره قابل دریافت است. همچنین حرکت مخصوص دوران WWE او که به اسم Batista Bomb شناخته می‌شود هم اکنون جزئی از بازی بوده و علاقه‌مندان می‌توانند با وارد شدن به هر حالتی از بخش چند نفره‌ی Gears 5 این حرکت تمام کننده را دریافت کنند.

دارندگان بازی Gears 5 به لطف قابلیت Smart Delivery کنسول بعدی مایکروسافت، می‌توانند در صورت خرید ایکس‌باکس سری ایکس از به‌روزرسانی گرافیکی رایگان بهره ببرند. Smart Delivery به شما اجازه می‌دهد تا در صورتی که بازی را روی نسل حاضر ایکس‌باکس خریداری کرده باشید، آن را در کنسول نسل بعد مایکروسافت هم تجربه کنید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا