حرکت مخصوص دیو باتیستا در مسابقات WWE به بازی Gears 5 اضافه شد

Batista Bomb را از دست ندهید

حرکت مخصوص دیو باتیستا در مسابقات WWE به بازی Gears 5 اضافه شد نیکان صبوری ۰ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ تریلر بازی

به تازگی حرکت مخصوص دیو باتیستا در دوران مسابقات WWE به بازی Gears 5 اضافه شد.

Dave Bautista، کشتی گیر سابق مسابقات WWE و بازیگر موفق هالیوود که بیشتر به دلیل بازی در نقش درکس در دنیای سینمای مارول بین علاقه‌مندان به سینما شهرت دارد، یکی از طرفداران دو آتیشه‌ی سری بازی‌های Gears of War است. او شدیدا به دنبال ایفای نقش در قالب شخصیت محبوب سری Gears یعنی مارکوس فینیکس بود بارها این موضوع را به طور واضح بیان کرده است.

اواخر شهریور ماه ۱۳۹۸ بود که استودیوی بازیسازی The Coalition با پخش تریلر و خبری حضور دیو باتیستا را در بازی Gears 5 تایید کرد. دیو باتیستا در واقع یکی از اسکین‌های بسیار خاص شخصیت مارکوس فینیکس است. در ویدیویی که در خصوص حضور باتیستا در Gears ساخته شده بود، راد فرگوسن، کارگردان پیشین بازی Gears 5 گفته بوده که وقتی فردی مانند باتیستا در مورد علاقه‌اش به Gears صحبت می‌کند، نمی‌توان از آن چشم پوشی کرد.

حال مدتی طولانی است که از حضور دیو باتیستا در بازی Gears 5 می‌گذرد. توسعه دهندگان در به‌روزرسانی جدید، حرکت مخصوص او در دوران WWE که بسیار محبوب و مشهور بود را به بازی اضافه کرده‌اند. Batista Bomb نام حرکت نهایی و خطرناک باتیستا در دوران کشتی‌گیری حرفه‌ای بود که اکنون اجرای آن روی لوکاس‌ها بسیار جذاب و دیدنی است.

علاقه‌مندان می‌توانند، اکنون با ورود به بازی Gears 5 و اجرای یکی از حالت‌های چند نفره‌ی بازی، این حرکت تمام کننده را به صورت رایگان دریافت کنند. لازم به ذکر است که حرکت Batista Bomb تنها تا ۳۰ فرودین ۱۳۹۹ (۱۸ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) قابل دریافت خواهد بود.

بازی Gears 5 آخرین ساخته‌ی استودیوی کوالیشن در تاریخ 19 شهریور ۱۳۹۹ (مصادف با 10 سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی) توسط مایکروسافت برای ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شد. لازم به ذکر است که چندی پیش Ryan Cleven، کارگردان بخش چند نفره‌ی بازی Gears 5 به دلایل مشکلات شخصی از استودیوی کوالیشن خارج شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا