کارگردان بخش چند نفره‌ی Gears 5 استودیوی The Coalition را ترک کرد

Ryan Cleven به دلیل مشکلات شخصی فعلا بازی نخواهد ساخت

کارگردان بخش چند نفره‌ی Gears 5 استودیوی The Coalition را ترک کرد نیکان صبوری ۰ ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
کارگردان بخش چند نفره‌ی Gears 5

آقای Ryan Cleven کارگردان بخش چندنفره‌ی بازی Gears 5 به دلایل مشکلات شخصی استودیوی The Coalition را ترک کرد.

در اواسط اردیبهشت ماه سال گذشته بود که کارگردان بازی Gears 5 آقای «راد فرگوسن» استودیوی بازیسازی The Coalition را به مقصد Blizzard برای توسعه‌ی بازی Diablo 4 ترک کرد. حال یکی دیگر از افراد کلیدی سری Gears هم از استودیو خارج شده است.

Ryan Cleven به مدت شش سال با The Coalition همراه بود. او در این مدت به‌عنوان کارگردان بخش چند نفره‌ی بازی‌های Gears of War 4 و Gears 5 در این استودیو فعالیت داشت. حال به دنبال انتشار سومین به‌روزرسانی بزرگ Gears 5 با نام Operation: Gridiron او به دلیل مشکلات شخصی از شرکت The Coalition خارج شده است.

Ryan Cleven در بیانیه‌ای نوشت:

امیدوارم از حالت جدید Gridiron لذت ببرید. کار به عنوان یک توسعه‌دهنده در Gears یکی از بهترین تجربیاتی بود که تاکنون کسب کردم. حال کار من در استودیوی The Coalition به اتمام رسیده است و زمانی که بخواهم دوباره به توسعه‌ی بازی بازگردم، بازی Gears نخواهد بود. این شش سال بسیار فوق‌العاده گذشت. بازی‌های Gears of War 4 و Gears 5 یکی از درخشان‌ترین کار‌هایی است که در کارنامه‌ام به ثبت رسانده‌ام، اما این شش سال آسیب‌هایی هم به من وارد کرد و به همین خاطر و به دلایل مشکلات شخصی، من دیگر نمی‌توانم به کار ادامه دهم. من به زمان نیاز دارم.

با جدایی رییس من یعنی راد فرگوسن، در من فرصتی ایجاد شد که دوباره خودم را ارزیابی کنم. در حالی که دلم برای Gears تنگ می‌شود، ولی زمان برای من به اتمام رسیده است.

با توجه به گفته‌های کارگردان بخش چند نفره‌ی Gears 5، او مدتی به استراحت خواهد رفت تا مشکلات شخصی خود را برطرف کند. او در این بیانیه گفت که به عرصه‌ی بازی‌سازی باز خواهد گشت، اما انتخاب بعدی او سری Gears نخواهد بود. سومین به‌روزرسانی بزرگ بازی Gears 5 هم اکنون در دسترس قرار دارد و می‌توانید از محتویات جدید آن بهره‌مند شوید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا