دیو باتیستا در بازی Gears 5 قابل کنترل خواهد بود

کشتی گیر سابق در بخش مولتی‌پلیر Gears 5 قابل بازی است

دیو باتیستا در بازی Gears 5 قابل کنترل خواهد بود نیکان صبوری ۰ ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ اخبار بازی
دیو باتیستا در بازی Gears 5

دیو باتیستا در بازی Gears 5 قابل کنترل خواهد بود. این خبر توسط خودش در توییتر تایید شد و قرار است در این بازی به ایفای نقش او برای بخش مولتی‌پلیر بپردازیم.

Dave Bautista، کشتی گیر سابق مسابقات WWE و بازیگر هالیوود در اکانت توییتری خود از حضورش در بازی Gears 5 خبر داد. همانطور که قبلا گفته شد، دیو باتیستا علاقه‌ی زیادی به ایفای نقش در شخصیت مارکوس فینکس در فیلم Gears of War دارد ولی بازیگر نقش این شخصیت محبوب هنوز مشخص نشده است.

دیو باتیستا در اکانت توییتر خود در خصوص حضورش در عنوان Gears 5 نوشت:

بالاخره زمانش رسید! از روز 24 شهریور (15 سپتامبر) و پس از رویداد WWE Clash of Champions می‌توانید با کاراکتر من در Gears 5 بازی کنید.

کارگردان بازی Gears 5 و رئیس استودیوی کوالیشن، راد فرگوسن در خصوص حضور باتیستا می‌گوید:

ابتدا ما نقش باتیستا در قالب مارکوس فینکس خیال پردازی کردیم، او را در زره‌ی فینکس قرار دادیم و شروع به نوشتن کردیم. سپس ما المان‌های The Animal را در عملکرد صدای او قرار دادیم و برای ظاهر او از نشان هالیوودی باتیستا استفاده کردیم. باتیستا از این نظر بسیار عالی هست، من نمی‌توانم برای حضور باتیستا و انتشار Gears 5 صبر کنم. طرفداران می‌توانند با او نژاد Swarm را زیر پاهایشان له کنند.

Xbox و WWE با یک دیگر مشارکت کردند و دیوید باتیستا بخشی از این مشارکت برای مسابقات WWE و بازی Gears 5 است. این شخصیت پس از Clash of Champions مسابقات WWE بین تاریخ 24 شهریور 1398 (15 سپتامبر 2019) تا 6 آبان 1398 (28 اکتبر 2019) قابل باز شدن است، علاقه‌مندان به گرفتن شخصیت دیو باتیستا در بازی Gears 5 باید بین این تاریخ بازی را انجام دهند.

دیو باتیستا را بیشتر به دلیل بازی در نقش درکس در دنیای مارول می‌شناسند و The Animal لقبی است که طرفداران به دلیل روش بازی کردن به او داده‌اند.

بازی Gears 5 آخرین ساخته‌ی استودیوی کوالیشن در تاریخ 19 شهریور (10 سپتامبر) توسط مایکروسافت برای ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا