منتظر معرفی بازی‌های جدید در مراسم گیمزکام ۲۰۲۳ باشیم؟

تمرکز روی عناوین از قبل معرفی شده

بازی های جدید در گیمزکام

به نظر می‌رسد کپ مراسم گیمزکام ۲۰۲۳ به‌جای تمرکز روی معرفی بازی های جدید، بیشتر به عناوین از پیش معرفی شده اختصاص دارد.

گیمزکام یکی از مهم‌ترین نمایشگاه‌های صنعت بازی‌های ویدیویی به شمار می‌رود که هر ساله با حضور جمعی از شرکت‌های بزرگ و کوچک بازی‌سازی در کشور آلمان برگزار می‌شود. طبق معمول، امسال نیز میزبان دوره بعدی این مراسم خواهیم بود که بسیاری از هوادارها برای رویداد شب افتتاحیه با مجری‌گری جف کیلی هیجان‌زده هستند.

در همین راستا، ساعاتی پیش آقای جف کیلی، مجری رویداد گیمزکام، در پیامی اعلام کرد که مراسم شب افتتاحیه گیمزکام برخلاف همیشه، روی معرفی بازی های کاملا جدید تمرکز ندارد، بلکه در بخش زیادی از این رویداد به نمایش بازی‌های از قبل معرفی شده از جمله الن ویک ۲ و اساسینز کرید میراژ پرداخته می‌شود.

جف کیلی در این زمینه توضیح می‌دهد:

مراسم امسال هیجان‌انگیز خواهد بود. در این رویداد شاهد رونمایی از محتوای جدید برای عناوینی هستیم که از قبل معرفی شده‌اند. گیمزکام امسال روی آثاری تمرکز دارد که در آینده روانه بازار می‌شوند.

لازم به ذکر است که رویداد شب افتتاحیه مراسم گیمزکام در روز ۲۲ اوت (۳۱ مرداد) با حضور جف کیلی و با شعار نمایش‌های جهانی متعدد و خبرهای هیجان‌انگیز، برگزار خواهد شد. با اتمام این مراسم، نمایشگاه اصلی از روز ۲۲ تا ۲۵ اوت سال جاری (۳۱ مرداد تا ۵ شهریور ماه) به صورت حضوری در شهر کلن آلمان برگزار می‌شود.

به طور معمول، مراسم شب افتتاحیه گیمزکام ۲۰۲۳ حدود دو ساعت به طول می‌انجامد که بیشتر بازی‌سازها و کمپانی‌های ناشر در جریان آن از ضمن معرفی از عناوین جدید، اطلاعات و ویدیوهای تازه‌ای از آثار مورد انتظار به اشتراک می‌گذارند. بهتر است بدانید که در مراسم سال گذشته گیمزکام، چیزی در حدود ۳۵ بازی متنوع به نمایش گذاشته شد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا