برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

کاربری کنسول PSP شکسته خود را به یک اثر هنری تبدیل کرد

ابتکارعمل گیمرها تمامی ندارد

کاربری کنسول PSP شکسته خود را به یک اثر هنری تبدیل کرد ۰ ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
کنسول PSP شکسته

یک گیمر خلاق پس از آن که کنسول PSP شکسته خود را در اسباب‌کشی پیدا کرد به روشی بسیار جالب آن را مورد استفاده مجدد قرار داد.

انتشار اولین کنسول دستی خانواده پلی‌استیشن تحت عنوان PSP توسط سونی به سال‌های بسیار دوری باز می‌گردد. اکنون نزدیک به 20 سال است که از عرضه کنسول دستی پلی‌استیشن پرتابل می‌گذرد. این کنسول اگرچه محبوبیت سایر کنسول‌های دستی را به دست نیاورد با این حال هم‌چنان عملکرد مثبتی از خود برجای گذاشت و بسیاری از مخاطبین نیز تجربه‌های خوشایندی از بازی کردن با آن دارند.

عناوین قابل توجهی برای این کنسول دستی منتشر شدند که از مثال‌های آن می‌توان به بازی God of War: Chains of Olympus و بازی GTA: Chinatown Wars اشاره کرد. با این حال، اولین کنسول دستی سونی، رقیب بسیاری جدی در بازار داشت و عرضه آن همزمان با حضور کنسول Nintendo DS در بازار صورت گرفت که در نهایت از محبوبیت بیشتری برخوردار بود.

حال آن که همان‌طور که گفتیم بسیاری خاطرات جذابی با این کنسول دارند. در همین راستا یکی از کاربران خلاق وبسایت ردیت با نام کاربری DevotedResidency به بهترین شکل ممکن از کنسول PSP شکسته خود استفاده مجدد کرده است. این کاربر در حالی که به برادرش برای امر اسباب‌کشی کمک می‌کرد، کنسول پلی‌استیشن پرتابل قدیمی خود را پیدا کرد. از آن جایی که این کنسول دستی، شکسته بوده و بلااستفاده محسوب می‌شده، این کاربر تصمیم گرفت تا بجای دور انداختن این کنسول، آن را به یک اثر هنری تبدیل کند.

کاربر DevotedResidency بخش‌ها و قطعات کنسول دستی PSP را از هم جدا کرده و آن را درون یک چهارچوب قاب عکس به نمایش گذاشته است. مثال‌های متعددی وجود دارد که چگونه گیمرها از کنسول‌های قدیمی خود به عنوان یادگاری استفاده کرده‌اند اما این روش استفاده مجدد از یک کنسول دستی شکسته بسیار هوشمندانه به شمار می‌رود. کاربر مورد بحث، نتیجه کار خود را در ساب‌ردیت پلی‌استیشن به اشتراک گذاشت که سبب شد بسیاری به تمجید و تحسین ایده او و ابتکار عملش بپردازند.

 
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments