برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

بازی Game of Thrones توسط شرکت نکسان ساخته می‌شود

یک اثر نقش آفرینی بزرگ

بازی Game of Thrones توسط شرکت نکسان ساخته می‌شود ۰ ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
بازی Game of Thrones

شواهد امر گویای این موضوع است که شرکت نکسان در حال حاضر روی ساخت بازی جدید Game of Thrones فعالیت می‌کند.

شرکت نکسان که انتشار بازی‌های مختلفی از جمله Maple Story را در کارنامه خود دارد و از طرفی، صاحب اصلی استودیوی بازی‌سازی امبرک نیز است، در حال حاضر در سکوت خبری و به دور از رسانه‌ها مشغول توسعه بازی جدیدی با اقتباس از سریال پرطرفدار گیم آف ترونز در سبک MMORPG است.

بر اساس گزارش‌ها، گویا داستان این بازی در سرزمین‌های شمالی وستروس و نزدیک به دیوارهای منطقه وینترفل جریان دارد. به علاوه، به نظر می‌رسد که شماری از شخصیت‌های مشهور این مجموعه تلویزیونی در این بازی حضور دارند، لیکن صداپیشه این کاراکترها برعهده بازیگرهای سریال نخواهد بود. هرچند، گویا صداپیشه‌ها در تلاش هستند تا صدای شخصیت‌ها تا حد امکان نزدیک به صدای بازیگرهای اصلی باشد.

طبق گزارش‌ها، ظاهرا وقایع بازی جدید گیم آف ترونز بین فصل چهارم و فصل پنجم جریان دارد. در ابن بازه، روس بولتون ریاست شمال را به دست گرفته و جان اسنو و سمول تارلی به عنوان نگهبان‌های شب روی دیوار حضور دارند. این دیوار به دست برندون برای محافظت از قلمرو انسان‌ها ساخته شده بود.

نکته قابل توجه این است که تیم سازنده صرفا به ساخت بازی اصلی گیم آف ترونز بسنده نکرده و آن‌طور که به نظر می‌رسد، به مرور محتواهای جدیدی در قالب بسته الحاقی برای بازی منتشر می‌کند که به واسطه آن می‌توانید به دوره‌های مختلفی از بازی تخت و تاج را تجربه کنید.

دقت داشته باشید که استودیو امبرک و شرکت نکسان هنوز صحت این ادعاها را تایید نکرده و بر این اساس، ساخت بازی Game of Thrones توسط این کمپانی همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. از طرفی، در صورتی که این موضوع صحت داشته باشد، زمان رونمایی از بازی و تاریخ عرضه آن نیز مشخص نیست.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments