1%
  • 0/10

ستاره گیم آو ترونز تاکنون چندان به تماشای خاندان اژدها ننشسته است

به دلیل مشغله‌های زیاد

ستاره گیم آو ترونز تاکنون چندان به تماشای خاندان اژدها ننشسته است ۰ ۲۰ تیر ۱۴۰۳ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
ستاره گیم آو ترونز

ایوان ریئون ستاره گیم آو ترونز در مصاحبه جدیدش اظهار داشته که تاکنون چندان فرصت نکرده تا به تماشای سریال خاندان اژدها بنشیند.

بازیگران و عوامل سازنده مجموعه بازی تاج و تخت یا گیم آو ترونز (Game of Thrones) واکنش بسیار مختلفی به نسخه پیش‌ درآمد آن یعنی سریال خاندان اژدها (House of the Dragon) داشته‌اند. در حالی که برخی به صورت عمدی از دنبال کردن این پروژه جدید خودداری کرده، عده‌ای دیگر تماشای اثری در یک دنیای مشابه را به عنوان یک طرفدار بسیار زود می‌دانند.

با این حال، این قضیه در رابطه با ایوان ریئون (Iwa Rheon) که وظیفه نقش آفرینی شخصیت رمزی بولتون را در سریال برعهده داشته است، بدین شکل بوده که ایشان تاکنون موفق به تماشای سریال نشده اما دیر یا زود به تماشای آن خواهد نشست. یکی از دلایلی که ریئون بسیار پرمشغله بوده که نتوانسته به تماشای خاندان اژدها بنشیند به مشارکت در ساخت سریال تلویزیونی Those About to Die برای شبکه پیکاک (Peacock) ارتباط داشته که قرار است از تاریخ 18 جولای شروع به پخش نماید.

ستاره گیم آو ترونز در گفتگو با نشریه کامیک‌بوک اظهار داشت که “من تاکنون موفق به تماشای این سریال نشده‌ام. نه به این خاطر که دلیل خاصی برای آن وجود داشته باشد. مطمئن هستم که بالاخره به شکلی آن را مشاهده خواهم کرد. فقط مسئله بدین شرح است که زمانی برای انجام چنین کار بخصوصی در اختیار نداشتم. اما بدون شک به تماشای آن خواهم نشست. من شنیده‌ام که این سریال بسیار خوب از آب در آمده است.”

با این حال سارا مارتین (Sara Martin) همبازی ریئون در سریال Those About to Die ستایش خود را در خصوص این سریال پیش‌ درآمد ابراز کرد و بیان داشت که فصل اول سریال خاندان اژدها را تماشا کرده و به تماشای فصل دوم نیز خواهد نشست.

کاراکتر رمزی بولتون بدون شک یکی از بی‌رحم‌ترین، ترسناک‌ترین و در عین حال برای عده قابل توجهی محبوب‌ترین کاراکتر در دنیای بازی تاج و تخت به شمار می‌رود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments