ساخت سریال اسپین آف جان اسنو به کجا رسید؟

آیا اسپین آف جان اسنو لغو شده است؟

اسپین آف جان اسنو

به تازگی کیسی بلویز (Casey Bloys)، رئیس شبکه اچ‌بی‌او (HBO) اطلاعات جدیدی از سریال‌های در دست ساخت مجموعه Game of Thrones و اسپین آف جان اسنو (Jon Snow) به اشتراک گذاشته است.

مدت‌هاست که گزارشات زیادی درباره ساخت چندین اسپین آف مختلف از Game of Thrones به گوش می‌رسد، با این حال تا به الان تنها فصل اول از سریال House of the Dragon روی آنتن رفته و اچ‌بی‌او نیز تنها سفارش ساخت سریال A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight را داده است. بنابراین تا به الان تقریبا هیچ کدام از اسپین آف‌هایی که طرفداران مدت‌هاست منتظرشان هستند، به مرحله تولید نرسیده‌اند و حتی ممکن است در نهایت لغو شوند و هیچ وقت رنگ روشنایی روز را نبینند.

حالا رئیس شبکه اچ‌بی‌او، کیسی بلویز به تازگی مصاحبه‌ای با رسانه تی‌وی‌لاین (TVLine) داشته که در آن درباره اسپین آف جان اسنو و دیگر سریال‌های در دست ساخت مجموعه Game of Thrones صحبت کرده است. او در این مصاحبه اعلام کرد که به جز سریال A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight که اقتباسی از روی کتاب‌های Dunk and Egg است، هیچ کدام از دیگر اسپین آف‌ها چراغ سبز نگرفته‌اند و احتمالا این وضعیت به این زودی‌ها تغییری پیدا نخواهد کرد. او در این رابطه گفت:

ما همیشه فیلمنامه‌های مختلفی از Game of Thrones رو در دست توسعه داریم. ما ساخت Dunk and Egg رو از بهار آغاز می‌کنیم. نمی‌تونم بگم که چیز دیگه‌ای در این دنیا وجود داره که نزدیک به مرحله ساخته، اما ما همیشه روی فیلمنامه‌ها و ایده‌های مختلف کار می‌کنیم.

در حال حاضر طرفداران تنها می‌توانند انتظار یک اسپین آف را داشته باشند، فصل دوم سریال House of the Dragon که در تابستان ۲۰۲۴ از شبکه اچ‌بی‌او پخش خواهد شد. از آنجایی که فیلمبرداری سریال A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight نیز در بهار سال آینده میلادی آغاز می‌شود، نباید انتظار داشت که زودتر از سال ۲۰۲۵ شاهد پخش آن باشیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا