برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

سریال انیمیشن Game of Thrones ساخته می‌شود؟

HBO Max در مراحل آغاز ساخت انیمیشن بازی تاج و تخت

سریال انیمیشن Game of Thrones ساخته می‌شود؟ ۰ ۰۹ بهمن ۱۳۹۹ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
انیمیشن Game of Thrones

طبق برخی گزارش‌ها قرار است سریال انیمیشن Game of Thrones را به‌عنوان یک اسپین آف از این سریال بسازند. همان‌طور که در اوایل هفته خبرهایی است ساخت جدیدترین عنوان دنیای جادوگری هری پاتر به گوش می‌رسید، اکنون نیز خبرهایی از ساخت این سریال انیمیشنی به گوش می‌رسد و گفته می‌شود که فعلاً در مراحل اولیه تولید است.

پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه آخرین اخبار در خصوص مجموعه Game of Thrones به صفحه Game of Thrones در رسانه سرگرمی مراجعه کنید.

سریال Game of Thrones را می‌توانیم یکی از محبوب‌ترین سریال‌ها بدانیم که توانسته رکوردهای بسیاری را جابه‌جا کند و به نام خود اختصاص دهد. اکنون چندین پروژه متفاوت از این مجموعه در مراحل اولیه توسعه و ساخت قرار دارد. البته بسیاری از این پروژه‌ها ممکن است هیچ‌گاه به مرحله تولید نرسد اما امیدواریم که بتوانیم به‌زودی انیمیشن این سریال محبوب را تماشا کنیم. 
آخرین پروژه‌ای که پس از سریال، توانست چراغ سبز تولید را مشاهده کند، House of the Dragon بود که اکنون با بازی اولیویا کوک (Olivia Cooke)، اما د آرسی (Emma D’Arcy) و مت اسمیت (Matt Smith) در حال گذراندن مراحل است. تولید این سریال در بهار سال آینده آغاز خواهد شد.

در گزارش‌هایی که هالیوود ریپورتر از انیمیشن Game of Thrones منتشر کرده به این نکته اشاره شده که لحن این انیمیشن شبیه سریال اصلی است. البته در تماسی که هالیوود ریپورتر با مسئولین شبکه HBO Max گرفت، آن‌ها این داستان را رد کردند اما منابع متعددی وجود دارد که بیان می‌کنند این پروژه در مراحل اولیه ساخت است.

سرویس‌های استریم برای جذب مخاطب اکنون در تکاپو و تلاش بسیار هستند. همان‌طور که دیزنی اکنون برای ساخت ده‌ها فیلم و سریال دنیای مارول و جنگ ستارگان برنامه‌ریزی می‌کند، HBO Max بیشتر به دنیای DC، هری پاتر و بازی تاج و تخت علاقه دارد و در حال برنامه‌ریزی برای ساخت عناوینی از این مجموعه‌ها است. به نظر می‌رسد که بازی تاج و تخت به‌نوعی پاسخ HBO Max به‌عنوان جنگ ستارگان سرویس Disney Plus باشد.

حال باید منتظر بود تا اخبار کامل و رسمی از ساخت انیمیشن Game of Thrones منتشر شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments