1%
  • 0/10

قیمت گلکسی نوت ۲۰ و نوت ۲۰ پلاس از Note10 ارزان‌تر است

گلکسی فولد ۲ و گلکسی زد فلیپ 5G احتمالا در مراسم آنپکد معرفی می‌شوند

قیمت گلکسی نوت ۲۰ و نوت ۲۰ پلاس از Note10 ارزان‌تر است ۰ ۲۱ تیر ۱۳۹۹ موبایل کپی لینک
قیمت گلکسی نوت ۲۰

قیمت گلکسی نوت ۲۰ و نوت ۲۰ پلاس ظاهرا از نسل قبلی کمتر خواهد بود و گفته می‌شود سامسونگ امسال گوشی‌هایش را با قیمت‌های رقابتی به بازار عرضه می‌کند.

سامسونگ سال گذشته گوشی گلکسی نوت ۱۰ را با قیمت هزار دلار و نوت ۱۰ پلاس را با قیمت ۱۲۵۰ دلار به بازار عرضه کرد. حالا رسانه‌های کره‌ای گزارش داده‌اند که قرار است امسال گوشی‌های سری نوت با قیمت کمتری نسبت به سال گذشته راهی بازار شوند. البته این رسانه‌ها مدعی هستند که این رقم احتمالا حدود ۴۰ دلار آمریکا است که خیلی چشمگیر نیست.

با این حال باز هم کاهش قیمت نسبت به سال گذشته می‌تواند خبر خوبی باشد چرا که انتظار می‌رفت سامسونگ افزایش قیمتی را برای گوشی‌های سری نوت لحاظ کند.

کاهش قیمت تا حدی با انتظارات از تقاضای کمتر به دلیل همه‌گیری‌ ویروس کرونا همخوانی دارد، چرا که با وجود مشکلات اقتصادی که در سراسر دنیا به مردم تحمیل شده، بسیاری از کاربران به دنبال خرید گوشی‌های گران‌قیمت نیستند.

قیمت گلکسی نوت ۱۰ در بازار اروپا ۹۵۰ یورو بود و نوت ۱۰ پلاس با قیمت ۱۱۰۰ یورو به بازار عرضه شد. در این گزارش نیامده که آیا قیمت گلکسی نوت ۲۰ در بازارهای خارج از آمریکا نیز مشمول تخفیف و کاهش بها خواهد شد یا خیر.

حتی با وجود اعمال کاهش قیمت‌ها، سامسونگ انتظار فروش کمتری از سری گلکسی نوت 20 خود دارد. همانطور که گلکسی اس ۲۰ هم به دلیل مشکلات اقتصادی امسال و همه‌گیری ویروس کرونا تحت تاثیر قرار گرفت و سامسونگ فروش بسیار کمتر از حد انتظاری را امسال تجربه کرد.

گوشی‌های گلکسی نوت ۲۰ و نوت ۲۰ پلاس احتمالا به همراه سری تاشو گلگسی Fold 2 و Z Flip 5G در رویداد آنلاین آنپکد سامسونگ در تاریخ پنجم آگوست (۱۵ مرداد ماه) رونمایی می‌شوند. این گوشی‌ها احتمالا کمی بعد راهی بازار خواهند شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments