قیمت گلکسی تب S9 فن ادیشن شاید گران‌تر از حد انتظار باشد

قیمت این تبلت در حد پرچم‌دار خواهد بود

قیمت گلکسی تب S9 فن ادیشن شاید گران‌تر از حد انتظار باشد علی پورمرادی ۰ ۱۶ مرداد ۱۴۰۲
قیمت گلکسی تب S9 فن ادیشن

قیمت گلکسی تب S9 فن ادیشن شاید اصلا به میزانی نباشد که بسیاری از کاربران فکرش را می‌کردند. ظاهرا این تبلت گران‌تر از حد انتظار خواهد بود.

سامسونگ معمولا گوشی‌ها و تبلت‌های سری فن ادیشن را با قیمت بسیار مناسبی راهی بازار می‌کند. از جمله این محصولات می‌توان به گلکسی S20 و S21 فن ادیشن و گلکسی تب S7 فن ادیشن اشاره کرد که تقریبا 100 دلار کمتر از پرچم‌داران سری خود راهی بازار شدند. اما اینطور که به نظر می‌رسد، گلکسی تب S9 فن ادیشن قرار است قیمت بیشتری از سایر فن ادیشن‌ها داشته باشد. طبق خبری که به تازگی منتشر شده، قیمت این محصول به اندازه‌ی پرچم‌داران این سری گران خواهد بود.

اگر اطلاعات منتشر شده در رابطه با قیمت گلکسی تب S9 فن ادیشن درست باشد، باید انتظار داشته باشیم مدل وای‌فای آن با 6 گیگابایت حافظه‌ی رم و 128 گیگابایت حافظه‌ی داخلی با قیمت تقریبا 63000 روپیه یا چیزی در حدود 760 دلار راهی بازار هندوستان شود. این برچسب قیمتی، تبلت یادشده را در مدل پایه، هم‌قیمت با گلکسی تب S9 می‌کند که پرچم‌دار مدل استاندارد سامسونگ محسوب می‌شود. این در حالی است که تب S9 از امکانات سخت‌افزاری به مراتب بیشتری از مدل فن ادیشن برخوردار است.

البته اینکه گلکسی تب S9 فن ادیشن قیمت بیشتری از حد انتظار داشته باشد چیز عجیبی نیست. این تبلت فقط 40 دلار کمتر از تب S9 قیمت‌گذاری شده که به خاطر تغییر سیاست جدید سامسونگ در بحث قیمت‌گذاری، اصلا دور از انتظار نبود. با این حال هنوز صحت این خبر مشخص نشده و نمی‌دانیم منبع آن بر چه اساسی این گفته‌ها را منتشر کرده است. اگر این افشاگر بر اساس قیمت خرده‌فروشی چنین صحبتی را مطرح کرده باشد، قطعا قیمت تبلت جدید سامسونگ کمتر از 760 دلار خواهد بود. چون خرده‌فروشی‌ها معمولا قیمت بیشتری را اوایل عرضه در نظر می‌گیرند.

برای مقایسه، گلکسی تب S7 فن ادیشن با 4 گیگابایت رم و 64 گیگابایت حافظه‌ي داخلی و پشتیبانی از فقط وای‌فای در سال 2021، با قیمت 530 دلار راهی بازار شد. گلکسی تب S8 به عنوان پرچم‌دار سامسونگ، 9 ماه بعد با قیمت 700 دلار در دسترس قرار گرفت در حالی که 8 گیگابایت رم، 128 گیگابایت حافظه‌ي داخلی و پردازنده‌ي بسیار قدرتمندتری داشت تا بدین ترتیب یک فاصله‌ی کاملا منطقی بین آن و مدل فن ادیشن وجود داشته باشد.

آنچه که ذهن کاربران را درگیر کرده، قیمتی است که این شرکت برای مدل پلاس گلکسی تب S9 فن ادیشن در نظر خواهد گرفت چون این مدل باید قطعا گران‌تر باشد. اگرچه خبری در رابطه با قیمت این مدل در دسترس نداریم اما اگر واقعا قیمت مدل استاندارد 760 دلار باشد، باید انتظار داشته باشیم مدل پلاس 1000 دلار قیمت‌گذاری شود که تقریبا هم‌قیمت با گلکسی تب S9 پلاس است. به همین خاطر فعلا باید این خبر را در حد یک شایعه بدانیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا