سری گلکسی اس ۲۴ احتمالا با نمایشگر بهتر و رم بیشتر عرضه می‌شود

گلکسی اس ۲۴ رم

اینطور که از خبرها پیداست، ظاهرا سری گلکسی اس ۲۴ قرار است با رم بیشتر، نمایشگر بهتر و پردازنده‌ی اگزینوس راهی بازار شوند.

سامسونگ قرار است بار دیگر پرچم‌داران خود را با سیاست قبلی راهی بازار کند. این یعنی باز هم شاهد تولید دو نسخه از هر مدل خواهیم بود که یکی به تراشه‌ی کوالکام و دیگری به تراشه‌ی اگزینوس مجهز خواهد شد. اتفاقی که امسال به خاطر عملکرد ضعیف سامسونگ در ساخت تراشه رخ نداد تا همه‌ی گوشی‌های سری گلکسی S23 در بازارهای مختلف با اسنپدراگون ۸ نسل ۲ راهی بازار شوند. البته قرار بود تا چند سال وضعیت به همین شکل باقی بماند اما اینطور که از شایعات پیداست، ظاهرا سری گلکسی اس ۲۴ در بازارهای اروپا و بسیاری از بازارهای آسیا به اگزینوس ۲۴۰۰ مجهز خواهد شد اما در بازارهای آمریکا و چین، اسنپدراگون ۸ نسل ۳ قلب تپنده‌ی این سری خواهد بود.

علاوه بر این‌ها، ظاهرا قرار است سری گلکسی اس ۲۴ از لحاظ رم هم ارتقا داشته باشند. شنیده‌ها حاکی از آن است که گوشی‌های این سری با ۱۲ گیگابایت حافظه‌ی رم در مدل پایه و ۲۵۶ گیگابایت حافظه‌ی داخلی عرضه می‌شوند که در مقایسه با ترکیب ۸/۱۲۸ و ۲۵۶/۸ سال گذشته، ارتقای محسوسی محسوب می‌شود. همچنین گفته می‌شود گلکسی S24 اولترا در گران‌ترین مدل خود به ۱۶ گیگابایت رم مجهز خواهد شد.

در کنار ارتقای رم، سری گلکسی اس ۲۴ به نمایشگر باکیفیت‌تری هم مجهز خواهد شد. سامسونگ ظاهرا می‌خواهد از نسل ۱۳ نمایشگر بالارده‌ی OLED خود در این پرچم‌دارها استفاده کند که حتی از نمایشگر M۱۲ به کار رفته در گلکسی زد فولد ۵ و زد فلیپ ۵ هم بهتر خواهد بود. جالب اینجاست که سامسونگ حتی برای سری آیفون ۱۵ هم نمایشگر M۱۲ را در نظر دارد. این یعنی سری گلکسی S24 با تجهیز به نمایشگرهای M۱۳ OLED، کیفیت بهتر و بیشتری را در مقایسه با پرچم‌دارهای مورد انتظار اپل ارائه خواهند داد.

سامسونگ قصد دارد اوایل سال آینده‌ی میلادی از سری گلکسی S24 رونمایی کند. در نتیجه هنوز برای کسب اطلاعات جدیدتر و موثق‌تر در رابطه با آن‌ها زمان باقی مانده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا