تصویر واقعی گلکسی S23 فن ادیشن منتشر شد

ظاهری شبیه به گلکسی S23!

گلکسی S23 فن ادیشن

گلکسی S23 فن ادیشن یکی از گوشی‌های مورد انتظار سامسونگ است که روز گذشته شاهد انتشار تصاویر و اطلاعات مربوط به فناوری شارژ بی‌سیم آن بودیم.

عرضه‌ی گلکسی S23 فن ادیشن بعد از اینکه سامسونگ تولید مدل S22 FE را لغو کرد، در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت. بارها خبرهایی در رابطه با عدم عرضه‌ی این محصول منتشر شد و از طرفی بارها هم شنیدیم که سامسونگ قصد دارد آن را راهی بازار کند. اما حذف گلکسی A7X از خطوط تولید گوشی‌های میان‌رده‌ی سامسونگ سبب شد سامسونگ میانرده‌ی پریمیوم یا به عبارتی، یک گوشی قاتل پرچم‌دار خوب و جذاب نداشته باشد. اینطور شد که بار دیگر شایعه‌ی تولید این گوشی قوت گرفت.

وب‌سایت Android Authority هم این تأییده‌ی را از یکی از نمایندگان سامسونگ دریافت کرد که گلکسی S23 فن ادیشن به زودی راهی بازار می‌شود. در نتیجه کاملا از بابت عرضه‌ی این گوشی هوشمند مورد انتظار مطمئن هستیم. حالا هم اطلاعاتی در رابطه با آن منتشر شده که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

Galaxy S23 FE

اینکه این لیست منتشر شده نشان می‌دهد سامسونگ دیگر فرایند نهایی ساخت و اخذ گواهی را پشت سر گذاشته و اکنون باید به زمان رونمایی گلکسی S23 فن ادیشن نزدیک شده باشیم. طبق اطلاعاتی که تاکنون در رابطه با این محصول منتشر شده، باید انتظار داشته باشیم شکل ظاهری آن درست شبیه به سری S23 باشد اما پردازنده‌ی به کار رفته در آن، احتمالا اسنپدراگون 8 نسل 1 خواهد بود. پردازنده‌ای که به خاطر داغی بیش از حد، خیلی مورد توجه قرار نگرفته است.

گلکسی S23 فن ادیشن

حال باید دید برنامه‌های سامسونگ چیست. اینکه گلکسی S23 فن ادیشن با پردازنده‌ی اسنپدراگون 8 نسل 1 راهی بازار می‌شود یا یک تراشه‌ی اگزینوس یا حتی اسنپدراگون 8 پلاس نسل 1، پرسشی است که برای پاسخ به آن باید حداقل 1 ماه منتظر بمانیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا