1%
  • 0/10

فروش گلکسی S20 سامسونگ امسال به ۳۲ میلیون می‌رسد

مینگ چی کو: امسال سامسونگ هیچ نوآوری قابل توجهی در گوشی‌های جدیدش ارایه نکرده است

فروش گلکسی S20 سامسونگ امسال به ۳۲ میلیون می‌رسد ۰ ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ موبایل کپی لینک
گلکسی S20

فروش گلکسی S20 تخمین زده شده که امسال به ۳۲ میلیون دستگاه می‌رسد که نسبت به نسخه‌های قبلی فروش کمتری را تجربه خواهد کرد.

سامسونگ هفته پیش از گلکسی S20 ، S20 Plus و S20 Ultra به عنوان گوشی‌های پرچمدارش رونمایی کرد.

حالا مینگ چی کو تحلیلگر اپل معتقد است که این مدل‌ها تفاوت عمده‌ای با گوشی‌های قبلی این برند ندارد. اگرچه وی پیش‌بینی می‌کند که فروش گلکسی S20 در سال جاری به ۳۲ میلیون دستگاه می‌رسد، اما معتقد است که این گوشی در مقایسه با مدل‌های نسل قبلی تفاوت چندانی ندارد و با وجود به‌روزرسانی‌های گسترده سخت افزاری، هیچ‌گونه نوآوری قابل توجهی در تجربه كاربری برای جدیدترین گوشی‌های سامسونگ وجود ندارد.

سامسونگ سال گذشته از گلکسی اس ۱۰ حدود 36 تا 38 میلیون دستگاه فروخت و حالا برای حفظ حضور خود در بازار، قیمت سری گلکسی  S10 را کاهش داده و حالا می‌توان این گوشی را با قیمت ۵۹۹ دلار خرید. بنابراین حتی اگر فروش گلکسی اس 20 به رقم مورد نظر سامسونگ نرسد، این غول کره‌ای می‌تواند برای جبران این باخت روی مدل‌های نسل قبلی حساب باز کند.

قیمت گلگسی  S20 از ۸۵۰ دلار شروع می‌شود و حتی قیمت مدل پایه این گوشی در ایالات متحده آمریکا از ۹۹ دلار در شروع می‌شود. بنابراین سامسونگ نمی‌تواند انتظار داشته باشد که پرچمدار امسالش به فروش خوبی دست پیدا کند مگر اینکه دست به اقداماتی بزند تا بتواند موفقیتی در بازار امسال کسب کند؛ مثلا کاهش قیمت جدیدترین مدل‌های این برند می‌تواند تاثیر مثبتی روی فروش داشته باشد. از سوی دیگر فروش ویژه در روزهای خاص مثل آمازون پرایم، جمعه سیاه، دوشنبه سایبری و غیره.

سری گلکسی نوت 20 نیز اواسط سالجاری میلادی معرفی می‌شود و عرضه آن نیز می‌تواند سامسونگ را وادار به کاهش قیمت خانواده گلکسی اس 20 کند. همانطور که گفتیم دلایل زیادی وجود دارد که باعث می‌شود فروش گلکسی  S20 بتواند عملکرد خوبی در بازار داشته باشد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments