1%
  • 0/10

 عناوین آینده توسعه‌دهندگان Elden Ring شامل ارتقای بخش کوآپ می‌شود

به مانند مادی که برای الدن رینگ عرضه شد

 عناوین آینده توسعه‌دهندگان Elden Ring شامل ارتقای بخش کوآپ می‌شود ۰ ۰۲ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
عناوین آینده توسعه‌دهندگان Elden Ring

میازاکی در مصاحبه جدیدش اظهار داشته که عناوین آینده توسعه‌دهندگان Elden Ring می‌تواند شامل ارتقای قابل توجهی در طراحی بخش کوآپ شود.

از زمان انتشار بازی Demon’s Souls در سال 2009، استودیو فرام سافت‌ویر (FromSoftware) در طول چند سال اخیر بخش مالتی‌پلیر یا چند نفره عناوین خود را تقریبا بدون تغییر باقی گذاشته است. آخرین اثر توسعه یافته توسط آن یعنی بازی Elden Ring به شکل عمده‌ای از قانون یکسانی در مقایسه با عناوین قبلی این استودیو پیروی می‌کرد که در آن پلیرها می‌توانستند به بازی سایر پلیرها هجوم برده و یا به آن‌ها در از بین بردن باس‌فایت‌های بازی و پاکسازی دانجن‌ها کمک نمایند.

اگرچه این سیستم به نماد فرام‌ سافت‌ویر تبدیل شده اما برای بسیاری از مخاطبین این سوال به وجود آمده آیا هرگز فرصت گشت و گذار کامل یک سرزمین به همراه دوستان‌شان نصیب آن‌ها خواهد شد یا خیر. امری که سبب شد یکی از کاربران به نام LukeYui مادی به نام Seamless Co-Op یا کوآپ یکپارچه را توسعه دهد که در آن شش پلیر می‌توانستند بدون هیچ گونه اختلالی بازی را از ابتدای آن تا انتهای آن به همراه یکدیگر تجربه نمایند.

در جریان مصاحبه‌ای با نشریه PC Gamer، هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki) رئیس و کارگردان استودیو فرام‌ سافت‌ویر مدعی شد که این توسعه دهنده به دنبال آن نیست پلیرها را از تجربه بازی به همراه یکدیگر باز دارد. در حالی که میازاکی اظهار داشت که آن‌ها روی جلسات اشتراکی سریع اما کوتاه کوآپ در آخرین ساخته‌شان تمرکز داشتند، به این مسئله نیز اشاره داشت که عناوین آینده توسعه‌دهندگان Elden Ring می‌توانند شامل طراحی و پیاده‌سازی شکل‌های دیگری از بخش چندنفره کوآپ به مانند آن چیزی که در ماد مذکور دیده‌ایم باشند.

این اولین باری نبوده که میازاکی از احتمال ایجاد تغییر در بخش کوآپ چند نفره بازی‌های آینده این استودیو می‌گوید. این بازیساز پرآوازه مدتی پیش به این نکته اشاره کرده بود که شخصا روی ترندهای موجود در صنعت بازی به منظور الهام‌گیری تمرکز داشته و حتی ایده‌هایی از سیستم چندنفره بازی Escape From Tarkov دریافت کرده که یک اثر اول شخص شوتر محبوب محسوب می‌شود. اثری که پلیرها را تشویق می‌کند به منظور یافتن لوت‌های بهتر، یا با سایر پلیرها همکاری نموده و یا آن‌ها را مورد هدف قرار دهند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments