شخصیت های جوجوتسو کایسن
1%
  • 0/10

کدام یک از شخصیت های جوجوتسو کایسن، قدرت گسترش دامنه را دارند؟

قدرتمندهای آینده جوجوتسو کایسن!

کدام یک از شخصیت های جوجوتسو کایسن، قدرت گسترش دامنه را دارند؟ ۸ ۰۸ مرداد ۱۴۰۲ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

گسترش دامنه بالاترین قدرتی است که یک جادوگر جوجوتسو می‌تواند داشته باشد، و کدام یک از شخصیت های جوجوتسو کایسن این قدرت را می‌توانند داشته باشند؟ گسترش دامنه (Domain Expansion) در انیمه جوجوتسو کایسن به عنوان آخرین مرحله جادوگری جوجوتسو شناخته می‌شود و به همین دلیل تا الان شخصیت‌های کمی این توانایی را در انیمه نشان داده‌اند.

برای گسترش دامنه، شخصیت باید یک تکنیک ذاتی داشته باشد و با استفاده از تکنیک حصار فضایی جداگانه را ایجاد می‌کنند و در این فضا کاربر می‌تواند دامنه ذاتی خود را با انرژی نفرین شده تحقق ببخشد و حریف را در آن به دام بیندازد. پس از ورود به این فضا، جوجوتسوی کاربر بسیار تقویت می‌شود و اصابت هر حمله‌ی او تضمین شده است؛ استفاده از علامت دست یا نوع دیگری از سیگنال برای فعال‌سازی لازم است. 

گسترش دامنه یک تکنیک دشوار است که بیشتر جادوگران سطح-بالا هرگز قادر به تسلط بر آن نمی‌شوند و به همین دلیل شخصیت‌های زیادی در جوجوتسو کایسن حضور ندارند که این قدرت را نشان داده باشند؛ با این حال تعداد کمی از شخصیت های جوجوتسو کایسن بتوانند احتمالا در آینده به این تکنیک دست پیدا کنند. با رسانه سرگرمی در معرفی این شخصیت‌های بسیار قدرتمند آینده همراه باشید:

۵. یوجی ایتادوری (Yuji Itadori)

یوجی ایتادوری قهرمان و شخصیت اصلی سری جوجوتسو کایسن بوده و به همین دلیل، دیدن او به عنوان یکی از شخصیت هایی که می تواند در آینده از Domain Expansion استفاده کند، برای طرفداران تعجب آور نخواهد بود. در حالی که یوجی تکنیک ذاتی ندارد شاید بتواند در آینده آن را توسعه دهد، اما در حال حاضر اعتقاد بر این است که بیشتر تکنیک‌های ذاتی در سن ۵ یا ۶ سالگی شکل می‌گیرند. 

یوجی به سادگی می‌تواند این اعتقاد را زیر پا بگذارد و در عین حال؛ گوجو در گذشته اشاره کرده بود که یوجی ممکن است در آینده بتواند از تکنیکهای نفرین شده سوکونا استفاده کند. شاید در آینده یوجی بتواند از تکنیک گسترش دامنه سوکونا که باعث ساخت Malevolent Shrine می‌شد استفاده کند یا شاید هم تکنیک ذاتی خود را توسعه دهد و از آنها در آینده داستان بهره ببرد. در هر صورت، یوجی در حال حاضر نتوانسته از تکنیک گسترش دامنه استفاده کند و به نظر نمی‌رسد به همین زودی‌ها هم این اتفاق در انیمه بیفتد.

۴. آئوی تودو (Aoi Todo)

آئوی تودو مطمئناً یکی از ماهرترین جادوگران جوجوتسو در جوجوتسو کایسن محسوب شده و همچنین یک مبارز بزرگ است و درک باورنکردنی از انرژی نفرین شده به طور کلی دارد. تودو دارای یک تکنیک ذاتی به نام بوگی ووگی است و این قدرت به او اجازه می‌دهد تا با یک کف زدن جای خود را با هر کسی و هر چیزی عوض کند. 

در مبارزه با ماهیتو، تودو توانایی استفاده از بوگی ووگی را از دست داد، زیرا بازوی خود را از دست داد، اما اگر بتواند این تکنیک را با استفاده از پروتز یا حتی بازوی شخص دیگری فعال کرد، این شانس برای تودو وجود دارد که قدرت گسترش دامنه را به دست آورد.

۳. کیرارا (Kirara)

کیرارا یکی از تاثیرگذارترین افراد در مدرسه جوجوتسو و دانش آموز سال سوم در این مقطع زمانی است. یک جنگنده کاملا ماهر بوده و درک او از انرژی نفرین شده بسیار بالاست، زیرا به مدت ۳ سال به طور گسترده در این زمینه مطالعه داشته است. همچنین دارای یک تکنیک قدرتمند ذاتی به نام Love Rendezvous بوده و داشتن یک تکنیک نفرین شده ذاتی به این معنی است که پتانسیل رسیدن به تکنیک گسترش دامنه را دارد. با توجه به اینکه مهارت کیرارا بسیار زیاد است، خیلی بعید نیست به زودی قفل این مرحله را باز کند.

۲. نوبارا (Nobara)

نوبارا شخصیتی است که برای مدت طولانی در مانگا ظاهر نشده و به این دلیل که فرض می‌شود او مرده است. با این حال، همانطور که در مورد سریال‌های ژانر Shonen وجود دارد، طرفداران هرگز نمی‌توانند در مورد مرگ شخصیت‌ها خیلی مطمئن باشند، به خصوص وقتی صحبت از شخصیت‌های مهمی مانند نوبارا باشد. نوبارا دارای مهارتی باورنکردنی بوده و درک او از انرژی نفرین شده نیز بسیار زیاد است؛ او همچنین دارای یک تکنیک ذاتی به نام تکنیک عروسک حصیری است. 

اگر نوبارا برگردد و بداند چگونه از یک دامنه استفاده کند، بعداً می‌تواند یاد بگیرد که تکنیک نفرین شده ذاتی خود را به دامنه تزریق کند و یک گسترش دامنه ایجاد کند. با توجه به مهارت او، گسترش دامنه نوبارا می‌تواند بسیار خطرناک باشد و حتی برای قوی‌ترین شخصیت‌های کل داستان نیز تهدید باشد. البته همه اینها به زنده بودن او بستگی دارد که طرفداران هنوز هیچ تاییدی برای آن ندارند. در واقع، داستان در حال حاضر در مرحله پایانی خود است و با گذشت هر فصل، امیدها برای بازگشت او بیشتر از بین می‌رود.

۱. می می (Mei Mei)

می می یک جادوگر بزرگ جوجوتسو بوده که تا به حال در سریال نقش خاصی نداشته است. او یک کاربر ماهر از انرژی نفرین شده است و همچنین دارای یک تکنیکی ذاتی به نام دستکاری پرنده سیاه است که به او اجازه می دهد تا کلاغ ها را با انرژی نفرین شده آغشته کند و از آنها در نبرد استفاده کند. می می با توجه به سطوح بالای انرژی نفرین شده و درک مناسبی از چیزهایی مانند دامنه‌ها در تئوری می‌تواند نحوه استفاده از گسترش دامنه را به خوبی بیاموزد. 

رسیدن به درجه یک جادوگر جوجوتسو گواه این است که او در استفاده از انرژی نفرین شده کاملاً ماهر است. در حالی که بعید به نظر می‌رسد که او در داستان تمرکز زیادی داشته باشد، با توجه به مدیریت شخصیت های زن در سری جوجوتسو کایسن، احتمالا می می در آینده بتواند به تکنیک گسترش دامنه برسد.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments