1%
  • 0/10

پوستر فیلم Furiosa بازیگر ثور را در نقش یک شرور نشان می‌دهد

فیوریوسا و موهایی که هنوز تراشیده نشده!

پوستر فیلم Furiosa بازیگر ثور را در نقش یک شرور نشان می‌دهد ۰ ۲۲ آذر ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
پوستر فیلم Furiosa

استودیوی وارنر اخیراً پوستر فیلم Furiosa را در فضای مجازی منتشر کرده که بازیگران اصلی را در کنار هم نشان می‌دهد.

وارنر طی ماه‌های آینده Furiosa: A Mad Max Saga را روی پرده نقره‌ای می‌آورد که پیش درآمدی برای Mad Max: Fury Road خواهد بود. همان‌طور که از نامش می‌توان حدس زد، داستان چند دهه قبل از فیلم اصلی جریان داشته و اتفاقات حول محور فیوریوسا می‌چرخد. او طی ماجرایی از بهشت سبز مادران ربوده شده و در صحراهای بی آب و علف سرگردان می‌شود. در حالی که مزدوران دو گروه مشغول درگیری برای بدست آوردن تسلط مکانی به نام سیتادل هستند، فیوریوسا باید راهی برای بازگشت بیابد.

پس از اینکه ایده ساخت پیش درآمد فیلم Mad Max: Fury Road با محوریت فیوریوسا مطرح شد، شارلیز ترون (Charlize Theron) برای بازگشت ابراز آمادگی کرد. جرج میلر (George Miller) در ابتدا قصد داشت ترون را برگردانده و از جلوه‌های ویژه برای کاهش سن او استفاده کند اما پس از تماشای The Irishman به این نتیجه رسید که تکنولوژی کاهش سن هنوز به اندازه کافی پیشرفت نداشته است. در نتیجه، به سراغ بازیگران جوان رفت و نهایتاً آنیا تیلور جوی (Anya Taylor-Joy) را انتخاب کرد.

وارنر اخیراً پوستر فیلم Furiosa در فضای مجازی منتشر کرده است. این پوستر دو نسخه متفاوت از شخصیت اصلی را در خود جای داده است: نسخه اول، موهای بلندی داشته و نسخه دوم، با موهایی تراشیده دیده می‌شود. احتمالاً نسخه اول به بخش‌های ابتدایی فیلم تعلق داشته و او طی اتفاقاتی تصمیم می‌گیرد موهایش را تراشیده و از لحاظ ظاهری به همان شخصیتی تبدیل شود که در فیلم اصلی دیده بودیم:

پوستر فیلم Furiosa دیگر بازیگران حاضر در فیلم از جمله کریس همسورث (Chris Hemsworth) را نشان می‌دهد. او که با نقش ثور در فرنچایز Marvel Cinematic Universe به شهرت و محبوبیتی جهانی رسیده، نقش دمنتوس را بر عهده دارد. او رهبر همان گروه موتورسواری است که فیوریوسا را از بهشت سبز مادران می‌رباید. نکته جالب، گریم سنگینی است که روی صورت همسورث دیده می‌شود.

در انتها، فیلم Furiosa از تاریخ ۴ خرداد سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۲۴ مه سال ۲۰۲۴ میلادی) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments