بازیگر سریال Friends در مجموعه‌ی جدید نتفلیکس نقش‌آفرینی خواهد کرد

رجینا فلنجی به Space Force می‌رود

لیزا کودرو

لیزا کودرو، یکی از شش بازیگر اصلی و شناخته‌ شده‌ی سریال Friends، در مجموعه‌ی جدید Space Force ایفای نقش خواهد کرد.

با این‌که سریال محبوب Friends دیگر در شبکه‌ی نتفلیکس در دسترس نیست، اما جای خالی کاراکترهای دوست‌داشتنی این مجموعه‌ی خاطره‌انگیز با حضور در سریال‌های جدیدشان یکی پس از دیگری پر می‌شود. مدتی پیش کمدی Space Force توسط شبکه‌ی نتفلیکس معرفی شد و قرار است لیزا کودرو همراه با ستاره‌ی سریال، استیو کارل، در این مجموعه ایفای نقش داشته باشد.

در Space Force، استیو کارل نقش ژنرال نیروی هوایی، مارک نیر، را بازی می‌کند و بازیگر نقش فیبی در سریال Friends، لیزا کودرو، نقش همسر او را ایفا خواهد کرد. البته تنها بازیگران برجسته‌ی این مجموعه کودرو و کارل نیستند و هنرپیشه‌هایی مثل جان مالکوویچ، بن شوارتز، جیمی او یانگ، دیانا سیلورز، الکس اسپارو، نوا امیریکا و توان نیوسام در این کمدی حضور خواهند داشت.

جالب است بدانید لیزا کودرو قبل از حضور در Space Force، به مدت یک دهه در یکی از محبوب‌ترین سریال‌های تاریخ، Friends، در نقش فیبی بوفی حضور داشته است. او همچنین در عناوینی همچون Grace and Frankie ،BoJack Horseman و The Good Place ایفای نقش داشته است. Space Force از تاریخ ۹ خرداد امسال، از شبکه‌ی نتفلیکس منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا