#مهسا_امینی

سریال Friends با شروع سال نو میلادی از شبکه نتفلیکس حذف شد

آغاز کار سریال با سرویس HBO Max

حذف شدن سریال Friends

روز گذشته به‌طور رسمی تایید شد که سریال Freinds از لیست عناوین عرضه شده در شبکه‌ی نتفلیکس حذف شده است.

بدون شک، آغاز سال جدید همواره برای بسیاری از افراد با شور و شوق زیادی همراه خواهد بود. با این حال، شروع سال نو میلادی برای طرفداران سریال محبوب Friends چندان خوش یمن نبوده است. گزارش‌هایی منتشر شده که تمام آنها خبر از حذف شدن سریال Friends از روی شبکه نتفلیکس می‌دهد. این بدین معنی است که با پایان قرارداد نتفلیکس و Friends شاهد پایان کار این سریال پر طرفدار با این شبکه هستیم.

اما اگر همچنان مشتاق تماشای سریال Friends هستید و از حذف شدن سریال از نتفلیکس نا امید شدید، باید این مژده را بدهیم که با راه اندازی سرویس استریم HBO Max می‌توانید به تماشای این سریال ادامه دهید. البته باید به این نکته هم اشاره کنیم که این سرویس تا ماه می شروع به فعالیت نخواهد کرد و برای تماشای Friends از این طریق باید تا ماه می صبر کنید.

سریال Friends یکی از محبوب‌ترین و البته خاطره‌انگیزین سریال‌هایی به‌شمار می‌آید که تا به حال ساخته شده و همواره با استقبال گسترده‌ای از سوی مخاطبان همراه بوده است؛ به طوری که پس از گذشت بیش از ۱۵ سال از پخش آخرین فصل آن، همچنان Friends مخاطبان بسیار زیادی دارد. شبکه‌ی نتفلیکس چندین سال به استریم این سریال در شبکه خود پرداخت اما چندی پیش آنها اعلام کردند که دیگر قصد تمدید قرارداد با این سریال را ندارند و با پایان رسیدن سال ۲۰۱۹ و شروع سال ۲۰۲۰ میلادی، سریال Friends رسما از روی نتفلیکس حذف خواهد شد.

Friends از سال ۱۹۹۴ تا ۲۰۰۴ به صورت رسمی از طریق شبکه تلویزیونی سیت‌کام (Sitcom) پخش می‌شد. این سریال در مجموع شامل ۱۰ فصل و ۲۳۶ قسمت می‌شود. همچنین Friends با بردن جوایز و عناوین مختلف بین فاخرترین سریال‌های تاریخ تلویزیون قرار می‌گیرد. اگر این سریال را هنوز تماشا نکردید و یا می‌خواهید دوباره به تماشای آن بپردازید، با شروع ماه می و راه اندازی سرویس HBO Max فرصت را از دست ندهید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا