رونمایی مایکروسافت از سیستم معرفی دوستان برای عضویت در گیم پس

اشتراک رایگان به مدت ۱۴ روز

رونمایی مایکروسافت از سیستم معرفی دوستان برای عضویت در گیم پس حمید توحیدلو ۰ ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی
اشتراک رایگان گیم پس

به لطف سیستم جدید معرفی گیم پس، به مدت ۱۴ روز و به طور رایگان می‌توانید از تمام امکانات این سرویس استفاده کنید.

سرویس گیم پس کاتالوگ بسیار گسترده و متنوعی از بازی‌ها را در قالب اشتراک ماهانه و سالانه با قیمت بسیار مناسب به کاربرها ارائه می‌دهد. این سرویس هم اکنون ده‌ها میلیون کاربر از اقصی نقاط جهان دارد و به لطف پشتیبانی‌های مستمر ردموندی‌ها، به عنوان یکی از محبوب‌ترین سرویس‌های اشتراکی جهان شناخته می‌شود.

در همین راستا، مدتی قبل شرکت مایکروسافت از سیستم جدید معرفی گیم پس به دوستان رونمایی کرد که به لطف این سرویس، مشترکین Xbox Game Pass و PC Game Pass از همین حالا می‌توانند پنج نفر از دوستان خود در پلتفرم کامپیوتر را به عضویت در آن دعوت کنند.

در پی این معرفی، هر کدام یک از پنج نفر به مدت ۱۴ روز و به طور کاملا رایگان می‌توانند از مزایا و امکانات گیم پس بهره‌مند شده و صدها بازی پرطرفدار حاضر در این سرویس را به رایگان تجربه کنند. نکته قابل توجه این است که برای استفاده از این سیستم جدید ردموندی‌ها، کاربرهای دعوت شده نباید پیش‌تر در سرویس گیم پس عضو شده باشند.

گفتنی است که جدا از دسترسی به صدها بازی متنوع، کاربرهای دعوت شده به طور خودکار در سرویس اشتراکی EA Play نیز عضو می‌شوند. به علاوه، این افراد می‌توانند اکانت‌های رایت گیمز را به حساب کاربری گیم پس خود متصل کرده تا قفل برخی از محتواها برای آن‌ها آزاد شود. همچنین، میزان XP در عناوین پرطرفداری از جمله League of Legends و Teamfight Tactics و Legends of Runeterra نیز به لطف عضویت در گیم پس افزایش می‌یابد.

بهتر است بدانید مایکروسافت به تازگی اولین موج از بازی‌های جدید گیم پس برای ماه می را منتشر کرد که شامل جدیدترین بازی انحصاری ایکس باکس تحت عنوان Redfall می‌شود. بر این اساس، اگر در گیم پس عضو نیستید، به لطف سیستم جدید معرفی به دوستان، همین حالا از فرصت ۱۴ روزه خود استفاده کرده و این بازی را به صورت رایگان تجربه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا