برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تماشا کنید: شکار انسان‌ها توسط میمون‌ها در تریلر جدید Kingdom of the Planet of the Apes

این ویدیو بیش از ۳ دقیقه زمان دارد

تماشا کنید: شکار انسان‌ها توسط میمون‌ها در تریلر جدید Kingdom of the Planet of the Apes ۰ ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ تریلر (سینمایی) کپی لینک

استودیو قرن بیستم در اقدامی غیرمنتظره تریلر جدید Kingdom of the Planet of the Apes را در کانال یوتیوب خود قرار داده است.

در پی اکران War for the Planet of the Apes در سال ۲۰۱۷، بنظر می‌رسید سه گانه جدید سیاره میمون‌ها به انتها رسیده است. از همین رو، انتظار می‌رفت قسمت جدید که با همکاری وس بال (Wes Ball) ساخته می‌شد، یک ریبوت کامل باشد. استودیو قرن بیستم سرانجام اولین تریلر Kingdom of the Planet of the Apes را اواخر سال گذشته میلادی منتشر کرد که اطلاعات مهمی را در خود جای داده بود.

فیلم Kingdom of the Planet of the Apes برخلاف انتظارها یک ریبوت کامل نبوده و باید آن را یک سافت ریبوت دانست؛ زیرا داستان در جهانی مشترک با سه گانه پیشین جریان دارد اما تمامی شخصیت‌ها جدید هستند. همچنین اتفاقات در شرایطی رخ می‌دهد که انسان‌ها از لحاظ سبک زندگی به دوران پارینه سنگی بازگشته و در مقابل، میمون‌ها به جوامع نسبتاً پیشرفته‌ای تبدیل شده‌اند.

قرن بیستم ساعاتی قبل تریلر جدید Kingdom of the Planet of the Apes را در کانال یوتیوب خود قرار داد. این ویدیو که برای نمایش در سالن‌های آیمکس آماده شده، بیش از ۳ دقیقه زمان داشته و اطلاعات مهمی را از شخصیت اصلی فاش می‌کند. تریلر با نمایش یکی از صحنه‌های فیلم آغاز شده که در آن میمون‌ها به شکار انسان‌ها می‌پردازند. آن‌ها دنبال دختری می‌گردند که باهوش‌تر از دیگر انسان‌ها بوده و همین ویژگی، او را به خطری برای میمون‌ها تبدیل کرده است.

تریلر جدید Kingdom of the Planet of the Apes در ادامه به نووا پرداخته و دلیل دشمنی‌اش را با پراکسیموس سزار، رهبر میمون‌ها فاش می‌کند. پراکسیموس به دنبال ساختن یک جامعه یکپارچه بوده و قصد دارد با اعمال زور به هدف خودش برسد. یکی از روستاهایی که توسط افراد پراکسیموس مورد حمله قرار گرفت، به نووا تعلق داشت. این اتفاق در کنار اختلاف نظر پیرامون نحوه تعامل با انسان‌ها، باعث دشمنی بینشان می‌شود.

در پایان، لازم به ذکر است قسمت جدید سیاره میمون‌ها از تاریخ ۴ خرداد سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۲۴ مه سال ۲۰۲۴ میلادی) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments