یکی از بازی‌های فرنچایز Pac-Man را همین حالا رایگان تجربه کنید

سرگرمی بیشتر برای همه

یکی از بازی‌های فرنچایز Pac-Man را همین حالا رایگان تجربه کنید مهسا سپاهی ۰ ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
Pac-Man

استودیوی بازیسازی Bandai Namco به‌خاطر شیوع ویروس کرونا و حمایت از خانه‌ نشینی مردم، یکی از عناوین محبوب فرنچایز Pac-Man را به صورت رایگان در اختیار مردم قرار می‌دهد.

Bandai Namco با شعار “سرگرمی برای همه” قصد دارد فضای مفرح‌تری را برای افرادی که در قرنطینه‌ی خانگی به‌سر می‌برند، فراهم کند. این استودیو اعلام کرده تمامی کارمندانش به صورت دورکار فعالیت می‌کنند و از تمام کسانی که با در خانه ماندن خود به‌عنوان یک کمک فردی به بهبود وضعیت سرعت می‌بخشند، تشکر کرده؛ همچنین این شرکت بازیسازی از کادر درمان در سراسر دنیا و کسانی که در حوزه‌ی پزشکی فعالیت دارند و در خط مقدم این بیماری هستند، قدردانی کرده است.

استودیو Bandai Namco می‌گوید به‌عنوان یک ارائه دهنده‌ی سرگرمی، قصد دارد به هواداران خود جایزه‌‌ای ارائه کند. بازی Pac-Man Championship Edition 2 قرار است تا مدت محدودی به صورت رایگان در اختیار کاربران رایانه‌های خانگی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان قرار بگیرد. البته Pac-Man CE2 تنها عنوانی نیست که به‌خاطر شیوع کرونا رایگان شده و بازی‌هایی همچون Journey و Uncharted: The Nathan Drake Collection برای دارندگان کنسول پلی‌استیشن 4 هم اکنون به صورت رایگان در دسترس قرار دارد. از طرفی دیگر، کاربران ایکس‌باکس وان هم می‌توانند بدون پرداخت هزینه‌ای Bleeding Edge و Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 را تجربه کنند.

توجه داشته باشید فرصت دانلود رایگان Pac-Man Championship Edition 2 محدود است و کاربران رایانه‌های خانگی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان تا  ۲۱ اردیبهشت (دهم می) می‌توانند این بازی دوست‌داشتنی را بدون پرداخت مبلغی دانلود کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا