#مهسا_امینی

بازی‌های Uncharted: The Nathan Drake Collection و Journey برای مدتی رایگان شدند

پلی‌استیشن به مقابله با کرونا می‌رود

بازی‌های Uncharted: The Nathan Drake Collection و Journey برای مدتی رایگان شدند نیکان صبوری ۰ ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی‌های Uncharted و Journey رایگان

شرکت Sony Interactive Entertainment برای مقابله با ویروس کرونا و خانه‌نشین کردن مردم، بازی‌های Uncharted: The Nathan Drake Collection و Journey را برای مدتی طولانی رایگان کرد و اکنون می‌توانید آن‌ها را از فروشگاه پلی‌استیشن دریافت کنید.

همانطور که می‌دانید، از اواخر سال ۲۰۱۹ میلادی ویروسی از شهر ووهان کشور چین شیوع پیدا کرد. این ویروس با نام کرونا شناخته می‌شود که تاکنون مشکلات زیادی در روند زندگی عادی همه‌ اینجاد کرده است. بسیاری از شرکت‌های بزرگ در تلاش هستند که به نوعی مردم را به رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی تشویق و از تردد آن‌ها در خیابان‌ها جلوگیری کنند.

سونی به تازگی اعلام کرد که قصد دارد دو عنوان مهم این شرکت را برای مدت طولانی‌ای رایگان کند. Uncharted: The Nathan Drake Collection همانطور که از نامش پیداست، نام کالکشنی است که در آن بازیکنان می‌توانند سه قسمت اول بازی Uncharted را تجربه کنند. بازی دوم یک اثر بسیار خلاق و زیبا در سبک ماجراجویی به نام Journey است. این اثر که در ابتدا به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 3 منتشر شده، همچنان جزو بهترین بازی‌هایی است که در این ژانر عرضه شده است. رایگان شدن این بازی‌ها تحت کمپینی به نام Play at Home آغاز شده و علاقه‌مندان می‌توانند از امروز یعنی ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ (مصادف با ۱۵ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) بازی‌های ذکر شده را رایگان از فروشگاه پلی‌استیشن دریافت کنند و تا ۱۶ اردیبهشت از آن‌ها لذت ببرند.

در کنار این موضوع، Sony Interactive Entertainment اعلام کرده که در حال برنامه‌ریزی برای کمک به استودیو و بازیسازان مستقل است. همانطور که می‌دانید، شرکت‌های کوچک بازیسازی با توجه به قانون فاصله گذاری اجتماعی در این روزها شدیدا آسیب دیدند. حال سونی قصد دارد مبلغ ۱۰ میلیون دلار را به این شرکت‌ها کمک کند. این شرکت بزرگ ژاپنی اعلام کرد که به زودی اطلاعات بیشتری را در این باره منتشر خواهد کرد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا